منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • ماموریت جن گیری جدید Destiny 2 کمی در حال انجام است، در اینجا نحوه جلوگیری از مشکلات آمده است

ماموریت جن گیری جدید Destiny 2 کمی در حال انجام است، در اینجا نحوه جلوگیری از مشکلات آمده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ماموریت جن گیری جدید Destiny 2 کمی در حال انجام است، در اینجا نحوه جلوگیری از مشکلات آمده استماموریت جن گیری جدید Destiny 2 کمی در حال انجام است، در اینجا نحوه جلوگیری از مشکلات آمده است

فصل گمشده Destiny 2 با یک ماموریت Exorcism شش نفره با شش بازیکن به پایان می رسد، جایی که Guardians به Mara Owl کمک می کند تا کرم Savathun را از بین ببرد، اما این کرم تنها اشتباه در این ماموریت نیست. برخی از بازیکنانی که برای تجربه این لحظه حیاتی که منجر به گسترش بازی The Witch Queen می شود، می گویند که ماموریت Exorcism در حال پیشرفت نیست.

بانجی در حالی که مسائل مطرح شده توسط جامعه Destiny را بررسی می کرد، گفت که بازیکنان نباید آخرین برش را در ماموریت از دست بدهند. بازیکنی که صحنه را از دست بدهد، آن را برای همه از دست خواهد داد، حتی در یک مسابقه.

در حال پخش: سرنوشت 2: ملکه جادوگران – مروری بر

پیشرفت ماموریت را می توان با عبور سریع از قسمتی از پل مسدود کرد – اگر مسدود شد، بازیکنان باید به پل برگردند. Bungie همچنین اجازه نخواهد داد که بازیکنان از طریق خواستگاری به ماموریت بپیوندند، زمانی که ماموریت در حال انجام است.

برای دسترسی به ماموریت Exorcism، به قطب‌نمای Wayfinder در HELM بروید، سپس به Dreaming City بروید. نماد ماموریت Exorcism درست در کنار Astral Alignment قرار خواهد گرفت. Exorcism را می توان پس از اتمام آن در همان لحظه اولیه دوباره پخش کرد.

برای بازیکنان کنجکاوی که می‌خواهند داستان را کمی بهتر درک کنند، اطلاعاتی داریم که از ماموریت Exorcism آموخته‌ایم. همچنین، از آنجایی که آخرین هفته از Season of the Lost است، این زمان مناسبی برای آماده شدن برای گسترش آینده است – گسترش Season of the Risen و The Witch Queen از 22 فوریه آغاز می شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.