منو سایت

ماشین ها مهمان بازی پابجی خواهند بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ماشین ها مهمان بازی پابجی خواهند بود

Nier: Automata به تازگی پنجاهمین سالگرد خود را جشن گرفت و شاهد یک رویداد ویژه بودیم. موفقیت سری بازی های NieR باعث شهرت این اثر در سراسر جهان شد و طرفداران زیادی پیدا کرد. در حالی که شانس ایجاد یک بازی جدید NieR‌ کوچک در نظر گرفته می‌شود. کرافتون یک کراس اوور هیجان انگیز بین Nier: Automata و PubJie را معرفی کرد. شخصیت‌های مهم این بازی از جمله 2B‌ و 9S به بازی PUBG برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های بازی اضافه خواهند شد.

طبق آخرین اخبار منتشر شده در مورد این بازی، اسکین شخصیت های NieR به زودی برای بازی های PubJie برای رایانه های شخصی و کنسول ها عرضه می شود. این کاراکترها شامل 2B‌ و 9S از Nier: Automata هستند. علاوه بر این، شخصیت های Nier و Kaine از Nier Replicant به پابجی اضافه خواهند شد. این اطلاعات از یک دیتاگر بدست آمده است و پست رسمی اینستاگرام بازی PUBG Battlegrounds نیز این کراس اوور را تایید کرده است.

بازی Nier Automata Pubs

بازی کراس اوور نییر با پابجی

طبق تیزرهای منتشر شده، شخصیت های بازی Nier از اول آوریل (۱۲ فروردین) وارد بازی PubJi خواهند شد. البته اضافه شدن این نشانه ها مصادف با اول فروردین است و شاید این خبر در واقع دروغ اول اردیبهشت باشد. البته شرکت ها و استودیوها یک ماه پیش دروغ آوریل را منتشر نکردند و مدت هاست که این حرکت با هشدار انجام شده است. البته بازیکنان Final Fantasy از دروغ اول آوریل آگاه هستند و حضور شخصیت‌های Nier Automata در PUBG‌ در نهایت می‌تواند یک تبلیغ جعلی باشد. با این حال، برای پوشیدن لباس های جذاب 2B آماده باشید.

یوکو تارو مدتی پیش گفته بود که ادامه سری بازی های NieR به بودجه زیادی نیاز دارد و امیدواریم این کراس اوور بودجه کافی برای تولید یک بازی جدید را تامین کند. کرافتن اخیراً تصمیم گرفت تا پوسته هایی را به شخصیت های محبوب اضافه کند. مرد عنکبوتی مدتی پیش به پابجی موبایل اضافه شد و برنامه های بیشتری برای اضافه کردن شخصیت های جدید وجود دارد. بخش بازاریابی بازی PUBG‌ نسبت به سال‌های گذشته فعال‌تر است و شاهد تغییراتی در اتفاقات و ظاهر این سری هستیم.

شایان ذکر است که شخصیت‌های Nier Atotamta‌ و Nier Replicant‌ تنها به بازی PubJi برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های بازی اضافه شده‌اند و خبری از حضور این شخصیت‌ها در بازی موبایل PubJi نیست. در خبرهای دیگر، Assassin’s Creed مهمان Garna Free Fire است و Ezio به Fortnite پیوسته است. گذار بین بازی های ویدیویی با هیجان زیادی دنبال شد و از ابتدای سال جدید میلادی شاهد ترکیب چند بازی آنلاین با یکدیگر بودیم. نظر شما در مورد حضور شخصیت های نیر در پابجی چیست؟ آیا از این حرکت استقبال می کنید؟

منبع: PCGAMESN