منو سایت

ماد جدید Red Dead Redemption 2 دنیای بازی را زنده می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ماد جدید Red Dead Redemption 2 دنیای بازی را زنده می کند

در حالی که شرکت Rockstar به طور کامل به روز شده است بازی Red Dead Redemption 2بخش آنلاین را فراموش می کند و حتی به روز نمی کند. طرفداران بازی همچنان به تولید محتوای جدید ادامه می دهند. دنیای بازی Red Dead Redemption 2 به دلیل طراحی منحصربفردش توانایی ارائه بهترین محتوا را دارد و اگر این بازی را به پایان رسانده اید; بهتره بری مد جدید Red Dead Redemption 2 ضربه ای که دنیای این بازی عظیم را تغییر خواهد داد و جانی تازه به آن می بخشد.

مد Vestigia به تازگی توسط یک مددر با نام مستعار no12 و تیم سختکوشش منتشر شد. این مد یک تلاش یک ساله است که به طور کامل داستان و بخش تک نفره بازی را تضعیف می کند. از تغییرات ایجاد شده توسط این مد باید به بهبود سیستم آب و هوا، حیات وحش بازی و سیستم رفتار عابر پیاده اشاره کرد. ماد جدید بازی Rockstar را لذت بخش تر می کند و تجربه بهتری را به بازیکن می دهد.

مد جدید Red Dead Redemption 2

مد جدید Red Dead Redemption 2

لازم به ذکر است که مود جدید Red Dead Redemption 2 به چهار قسمت تقسیم شده و طبق no12 چهار مود مختلف در یک پکیج گنجانده شده است و با محتوای زیادی روبرو هستیم. قسمت اول مود سیستم آب و هوا را تغییر می دهد. دمای هوا را می توان با نصب مدها تغییر داد و سیستم های انتقال بین هوای آفتابی و بارانی به روز می شوند و این کار را تا زمانی که خورشید وجود ندارد انجام دهید. دمای هوا کاهش خواهد یافت. ماژول های بصری برای نشان دادن آب و هوا طراحی شده اند و عناصری مانند گرد و غبار و مه با جزئیات بیشتری ارائه می شوند. چرخه نمایش آنها نیز تغییر کرده است و در نتیجه فضای بازی در تعدادی از مکان ها بسیار متفاوت از بازی اصلی است.

درختان و حیات وحش نیز بخشی دیگر از مد Red Dead Redemption 2 را تشکیل می دهند.درختان بازی با جزئیات بیشتری نشان داده شده اند و طبیعت اطراف نیز بهتر به حضور آرتور مورگان پاسخ می دهد. به عنوان مثال، اگر به داخل آب بپرید، می بینید که حباب ها و کف بیشتر و با جزئیات کامل ایجاد می شوند. قسمت چهارم مود مربوط به NPCها و افراد شهر است. هوش مصنوعی این افراد افزایش یافته است و مکالمه با آنها احساس واقعی تری خواهد داشت.

ماد Vistigia همچنین تعداد حیوانات بازی را افزایش می دهد و به این ترتیب شکار به یک کار ساده تبدیل می شود.مد جدید Red Dead Redemption 2 را به صورت رایگان دانلود کنید و فقط به وب سایت Nexus Mod مراجعه کنید. برای اجرای مود به Lenny’s Mod Loader نیاز دارید.

منبع: PCGAMESN