منو سایت

لیونل مسی به PUBG Mobile اضافه شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
لیونل مسی به PUBG Mobile اضافه شد

بازی های آنلاین در حال آماده شدن برای جام جهانی فوتبال 2022 هستند و رویدادهای ویژه برای مدت محدودی در دسترس خواهند بود. توسعه دهندگان بازی موبایل پاب جی آنها تصمیم گرفته اند لیونل مسی و پیراهن خاص او را به صورت محدود اضافه کنند. شرکت PUBG با لیونل مسی معروف ترین ورزشکار جهان قرارداد همکاری امضا کرده است و آپدیت بازی PUBG Mobile 2.3 عناصر محدودی از این فوتبالیست آرژانتینی را اضافه می کند.

لیونل مسی در حال حاضر در باشگاه پاری سن ژرمن بازی می کند اما همه او را به خاطر موفقیت و بازی های درخشانش در باشگاه بارسلونا به یاد دارند. همکاری با مسی در PUBG Mobile محدود خواهد شد و مجموعه ای از لباس ها و سایر وسایل تزیینی متعلق به او اضافه خواهد شد. اطلاعات کمی درباره آپدیت جدید منتشر شده است و مشخص نیست که آپدیت 2.3 چه زمانی منتشر می شود. با توجه به اینکه جام جهانی از اواخر نوامبر آغاز می شود، احتمال انتشار این آپدیت در هفته های آینده وجود دارد.

لیونل مسی PUBG موبایل

حضور مسی در PUBG Mobile

این اولین بار نیست که PUBG Mobile با ستاره ها و افراد مشهور همکاری می کند. این بازی نیز مانند فورتنایت میزبان رویدادهای مختلفی از جمله کنسرت های مجازی مانند کنسرت گروه پاپ کره ای Blackpink بود. در چند سال گذشته شاهد کراس اوورهایی با فرنچایزها و برندهای معروف از جمله مرد عنکبوتی بوده ایم. خودروهای آمریکایی شرک دوج از جمله چلنجر در آخرین به روز رسانی اضافه شدند. اضافه شدن خودروهای جدید مورد توجه بازیکنان قرار گرفت.

در سال‌های اخیر، PUBG Mobile به بازی Fortnite نزدیک شده و سعی دارد شخصیت‌های معروف را بخشی از این بازی رایگان موبایلی کند. این بازی از طریق فروش پاس‌های جنگی و آیتم‌ها کسب درآمد می‌کند و این باعث می‌شود که هر بار لیست بلندبالایی از بسته‌ها و آیتم‌های تزئینی در دسترس باشد. با بررسی فروشگاه بازی می توانید انواع پک ها را مشاهده کنید. این بازی همچنین دارای بازاریابی منطقه ای است و برای هر کشور محتوای ویژه ای تهیه شده است.

حضور لیونل مسی در PUBG Mobile اعلام شد، در حالی که گزارش هایی از حضور پوگبا و نیمار در Modern Warfare II منتشر شده است. تصاویری از این دو فوتبالیست در حالت رزمی فاش شده است و مسی قرار است به خلف دوتی بپیوندد. شرکت های بازی سازی در حال آماده شدن برای جام جهانی هستند و انتظار دارند بازیکنان فوتبال در Fortnite و سایر بازی های آنلاین رایگان ظاهر شوند.

منبع: GameSpot