منو سایت

لیست تروفی Last of Us Part 1 فاش شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
لیست تروفی Last of Us Part 1 فاش شد

تنها چند روز تا انتشار نسخه بازسازی شده این بازی محبوب باقی مانده است آخرین ما قسمت 1 اطلاعات زیادی در مورد این عنوان فاش شده است که یکی از آنها به لیستی از تروفی های او مربوط می شود. به خاطر اینکه غنائم بازی The Last of Us قسمت 1 می توان گفت پلاتینی شدن آن برای گیمرها کار سختی نخواهد بود. همچنین این بازی قرار بود در تاریخ 11 سپتامبر 1401 برای پلتفرم پلی استیشن 5 منتشر شود و نسخه پی سی آن نیز در دست توسعه است.

به گزارش پارسی گیم، بنا به درخواست هواداران، علاوه بر خود عنوان، تروفی های بازی نیز باید بازسازی شوند. استودیوی Naughty Dog همچنین اکثر تروفی های Last of Ace بازی را ریمیکس کرده است. طبق نظرسنجی مخاطبان این عنوان، کسب تروفی در نسخه اول بسیار سخت بود و حالا بر اساس این لیست منتشر شده از تروفی های بازی Last of Ace; بازیکنان در مورد پلاتین احساس آرامش می کنند.

احتمالا شما هم به عنوان یکی از طرفداران این عنوان قبول دارید که برخی از تروفی ها و آیتم های بازی خیلی زیاد بوده است. در تروفی های نسخه اول بازی، علاوه بر دریافت طیف وسیعی از آیتم های آنلاین و چندنفره، باید چندین بار بازی را در آخرین درجه سختی به اضافه حالت New Game Plus تجربه کرده باشید. البته خیلی سخت نبود و فقط زمان زیادی می برد.

غنائم بازی The Last of Us Part 1

غنائم بازی The Last of Us Part 1

با این حال، با توجه به لیست منتشر شده از غنائم بازی The Last of Us قسمت 1 می توان گفت این مشکل تا حدودی حل شده است. همچنین علاوه بر این، چندین تروفی جدید نیز در لیست وجود دارد که به تعاملات شخصیت ها در طول داستان مربوط می شود. به عنوان مثال، با گرفتن یادداشت از شخصیت فرانک در شهر بیل یا با نوازش سگی به نام باکلی، می توانید به راحتی تروفی بازی را دریافت کنید. همچنین با توجه به لیست فاش شده، برخی از تروفی ها از بازی حذف شده اند و بازیکنان دیگر مجبور نیستند برای دریافت آن ها چندین ساعت وقت بگذارند.

حالا بر اساس تروفی های منتشر شده باید ۱۱ روز دیگر صبر کنیم یعنی. 2 سپتامبر 2022 (11 سپتامبر 1401) شاهد انتشار نسخه بازسازی شده Last of Ace استودیو Naughty Dog باشیم. شما در مورد آن چه فکر میکنید؟ با توجه به لیست فاش شده، آیا قصد دارید تمام تروفی های این بازی را دریافت کنید؟ در خبری دیگر، تیزر سریال Last of Ace منتشر شد.

منبع: Thegamer