منو سایت

لیست بهترین بازیکنان فیفا 23: بنزما بهترین بازیکن فیفا است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
لیست بهترین بازیکنان فیفا 23: بنزما بهترین بازیکن فیفا است

با نزدیک شدن به زمان انتشار FIFA 23، EA Sports اطلاعات مهمی در مورد رتبه بندی بازیکنان منتشر کرده است. برای طرفداران این سریال مهم است که بدانند بهترین بازیکنان فوتبال جهان از نظر EA چه کسانی هستند؟ بدیهی است که پاسخ هر فرد با توجه به علاقه و تجربه متفاوت است، اما این مقاله بهترین بازیکنان فیفا 23 امتیازها را به ترتیب وارد کنید از همان ابتدا باید بدانید که کریم بنزما مهاجم باشگاه رئال مادرید بهترین بازیکن فیفا 23 است.

EA با بررسی وضعیت بازیکنان در فصل گذشته بهترین بازیکنان فیفا 23 را مشخص کرده است. این رتبه بندی ممکن است دور از واقعیت باشد، اما اینها نکاتی است که در بخش Ultimate تیم مشاهده خواهید کرد که باید برای خرید کارت آنها هزینه بیشتری بپردازید. کریم بنزما، روبرت لواندوفسکی و امباپه سه بازیکن برتر فیفا 23 هستند که هر سه 91 امتیاز کسب کردند.

بهترین بازیکنان فیفا 23 کریم بنزما

بهترین بازیکنان فیفا 23

رتبه اول این لیست متعلق به کریم بنزما، مهاجم فرانسوی تیم رئال مادرید است. امتیاز او نسبت به سال گذشته دو رقمی افزایش یافت و به 91 رسید. سهم او در قهرمانی رئال مادرید در لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا تأثیر زیادی در افزایش امتیاز او داشت. این اولین بار در یک دهه اخیر است که بهترین بازیکن فیفا به سراغ کسی غیر از مسی و رونالدو می رود. این دو نفر همیشه رتبه های اول و دوم این لیست را به خود اختصاص داده اند. همچنین باید گفت که قدرت پاس، دریبل و سرعت بنزما افزایش یافته است.

2- روبرت لواندوفسکی

رتبه دوم لیست به مهاجم لهستانی تیم فوتبال بارسلونا می رسد. اگرچه امتیاز او با امباپه برابر است، اما قدرت شوتزنی، دفاع و فیزیک قوی او باعث شد تا در رتبه دوم لیست قرار گیرد. لواندوفسکی بهترین گلزن تاریخ فوتبال لهستان است و به لطف قدرت بدنی و دقت در شوتزنی گل های زیادی به ثمر رساند.

لیست بهترین بازیکنان فیفا 23: بنزما بهترین بازیکن فیفا است

تریلر بازی FIFA 23 منتشر شد

3- کیلیان امباپه

رتبه سوم لیست بهترین بازیکنان فیفا 23 به کیلیان امباپه، مهاجم فرانسوی تیم پاری سن ژرمن می رسد. سرعت باورنکردنی و سبک بازی مطلوب او را به یکی از سه بازیکن برتر جهان تبدیل کرد. امباپه در سال 2022 در هفت بازی 9 گل به ثمر رساند که آماری خیره کننده است. او با وجود سنش در 224 بازی 180 گل به ثمر رسانده است. عدم موفقیت این تیم در پاری سن ژرمن دلیل پایین بودن امتیاز این تیم نسبت به سایر بازیکنان است.

4 – کوین دی بروین

دین بروین ستاره بلژیکی منچسترسیتی به عنوان یکی از بهترین بازیکنان فیفا 23 انتخاب شد. او سال گذشته برای دومین بار جایزه بهترین بازیکن لیگ برتر را از آن خود کرد و قهرمانی و عملکرد چشمگیر او ارتباط زیادی با 91 امتیاز او دارد. FIFA 23. قدرت شوت، شوت های راه دور و قدرت پاس او نسبت به سال گذشته افزایش یافته و او را به یکی از کامل ترین هافبک های هجومی فیفا تبدیل کرده است.

5- لیونل مسی

اسطوره آرژانتینی که فصل گذشته در انتقالی جنجالی از بارسلونا به پاری سن ژرمن پیوست، به عنوان پنجمین بازیکن برتر فیفا 23 شناخته می شود و هیچ نشانه ای از افت کیفیت دیده نمی شود و او توانست بهترین بازیکن جهان را از آن خود کند. جایزه او در 34 بازی برای تیم جدیدش 11 گل و برای آرژانتین 6 گل به ثمر رساند و در مجموع 91 امتیاز به دست آورد. در زیر می توانید لیست 20 بازیکن برتر فیفا 23 را مشاهده کنید.

بهترین بازیکنان فیفا 23

لازم به ذکر است که کریستیانو رونالدو با یک امتیاز افت در رده هشتم قرار دارد. افت رونالدو در فیفا 23 مدتی پیش توسط افشاگران اعلام شد و وضعیت او در فصل پایانی بدون شک نتیجه نهایی او را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

 1. کریم بنزما – 91
 2. رابرت لواندوفسکی – 91
 3. کیلیان امباپه – 91
 4. کوین دی بروین – 91
 5. لیونل مسی – 91
 6. محمد صلاح – 90
 7. ویرجیل ون دایک – 90
 8. کریستیانو رونالدو – 90
 9. تیبو کورتوا – 90
 10. مانوئل نویر – 90
 11. نیمار جونیور – 89
 12. هیون مین سون – 89
 13. سادیو مانه – 89
 14. جاشوا کیمیچ – 89
 15. Casemiro-89
 16. آلیسون – 89
 17. هری کین – 89
 18. ادرسون – 89
 19. انگولو کانته – 89
 20. یان اوبلاک – 89
 21. ارلینگ هالند – 88

منبع: GameSpot