منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • لگ بازی Deathloop با قابلیت پشتیبانی از کارت گرافیک قدیمی عرضه شد

لگ بازی Deathloop با قابلیت پشتیبانی از کارت گرافیک قدیمی عرضه شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
لگ بازی Deathloop با قابلیت پشتیبانی از کارت گرافیک قدیمی عرضه شد

بازی Deathloop یکی از بهترین عناوین سال 2021 و ساخته استودیو آرکین به دلیل استفاده از مکانیزم امنیتی Denovo کرک نشد. امپراتورها به طور تصادفی Deathloop را چند ماه پس از انتشار بازی حذف کردند و به افراد بیشتری اجازه داد تا بازی را تجربه کنند. Empress تنها گروهی است که توانست قفل Denovo را دور بزند و مدتی پیش پا بهینه بازی Red Dead Redemption 2 را منتشر کرد.

طبق آخرین اخبار و توضیحات بازی که توسط Empress منتشر شده است، سرکوب Deathloop به لطف پرداخت مبلغی توسط مردی با نام مستعار Samurai Spirit صورت گرفته است. در واقع، Empress برای کرک بازی 500 دلار می‌خواهد و به نظر می‌رسد کسی برای آن پول پرداخت کرده است. به همین دلیل Empress برای کاربرانی که از کارت گرافیک قدیمی استفاده می کنند خبر خوبی دارد و این فرصت را برای راه اندازی بازی برای آنها فراهم کرده است که در ادامه به آن می پردازیم.

لگ بازی Deathloop با قابلیت پشتیبانی از کارت گرافیک قدیمی عرضه شد

تریلر داستان Deathloop منتشر شد

پای Deathloop

Empress همچنین برای افرادی که منتظر یک پای جدید هستند پیام خاصی دارد. او نوشت که در حال ایجاد یک گروه شخصی برای به اشتراک گذاشتن آخرین اخبار و مطالب مختلف است و اگر فردی بخواهد به این گروه بپیوندد ابتدا باید مبلغ مشخصی را پرداخت کند. این سخنرانی با لحنی طنز بیان می شود و می تواند پاسخی به انتقاد باشد. این متن همچنین به افرادی اشاره دارد که اهدا کننده را به دلیل پرداخت 500 دلار برای پا گذاشتن در بازی مسخره می کنند. امپراتور این افراد را ننگ بشریت خواند.

ملکه در نهایت از افرادی که از او حمایت کردند تشکر کرد و گفت که این حمایت برای ریشه کنی “سرطان” بسیار مهم است. مشخص نیست که این فرد با سرطان مبارزه می کند یا چیز دیگری. شایان ذکر است که foot of Deathloop با عرضه Denovo Lock 12 به همراه نرم افزارهای امنیتی Steam و Bethesda منتشر شد. دور زدن مکانیسم امنیتی Steam نیز توسط شبیه ساز آقای گلدبرگ انجام شد.

بازی کرک Deathloop

راهنمای نصب پا بازی Deathloop

طبق گزارشات، امکان راه اندازی Deathloop برای کارت های گرافیک قدیمی مانند GTX 770 وجود دارد که از ویژگی هایی مانند DirectX 12 پشتیبانی نمی کنند. تهیه شده است. برای افزودن کارت گرافیک، باید فایل EMP.ini را ویرایش کنید و از سخت افزارهای قدیمی پشتیبانی کنید. نحوه ویرایش فایل مشخص نیست و به بازیکنان واگذار شده است. می توانید بازی Deathloop را از پارسی گیم دانلود کرده و فایل آن را برای آموزش ویرایش پیدا کنید.

نحوه نصب Deathloop legs نیز بسیار آسان است و پس از اجرای فایل نصبی و تکمیل نصب، فایل ها را به پوشه EMPRESS در محل نصب منتقل کرده و سپس بازی را شروع کنید. پیشنهاد می کنیم ابتدا برنامه آنتی ویروس خود را خاموش کنید یا نحوه پیدا کردن پا در یک برنامه آنتی ویروس و اجرای آن را بخوانید. در حال حاضر تنها نسخه اصلی منتشر شده است و نسخه های ریپک و کم حجم آن به زودی عرضه می شود.