منو سایت

قیمت Guardians of the Galaxy برای گیم پلی ایکس باکس اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
قیمت Guardians of the Galaxy برای گیم پلی ایکس باکس اعلام شد

مایکروسافت به ناشران برای رضایت آنها برای افزودن آثار مختلف به سرویس Xbox GamePas پول پرداخت می کند. اما این شرکت همیشه پرداخت را مخفی نگه می دارد. طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، گزارشی منتشر شد که بر اساس آن قیمت بازی Guardians of the Galaxy در سرویس Xbox Game Pass مبلغ قابل توجهی بوده است.

دیوید گیبسون، تحلیلگر موسسه مالی MST تخمین می زند که ارائه Galaxy Guard به اعضای Xbox Game بین 5 تا 10 میلیون دلار برای مایکروسافت هزینه دارد. دیوید گیبسون ارزیابی خود را بر اساس “مذاکرات با اسکوئر انیکس و سایر شرکت ها” استوار کرد. رقم اعلام شده توسط دیوید گیبسون هنوز به طور رسمی تایید نشده است.

مایکروسافت معمولاً هزینه اضافه کردن آثار مختلف به Xbox Game Pass را به ناشران اعلام نمی کند. به همین دلیل، اگر تخمین های دیوید گیبسون درست باشد، می توان دید که مایکروسافت چقدر هزینه دارد تا بازی های فوق العاده ای در سرویس Xbox Game داشته باشد.

کریس چارلا، یکی از اعضای مایکروسافت، به مناسبت نهمین سالگرد تولدش [email protected] یک پست جدید در وبلاگ Xbox منتشر می کند. این نشریه اعلام کرد که از زمان راه اندازی سرویس Xbox Game، این شرکت “صدها میلیون دلار” به ناشران و توسعه دهندگان برای اضافه کردن بازی های مختلف پرداخت کرده است. کریس چارلا همچنان می گوید که اعضای سرویس Xbox Game Pass به طور متوسط ​​30 درصد ژانرهای بیشتری را تجربه می کنند. او همچنین اضافه کرد که مشترکین Xbox Game 40 درصد بازی های بیشتری انجام می دهند که اکثر آنها در سرویس نیستند.

گیم پلی در Guardians of the Galaxy در Xbox

Guardians of the Galaxy یکی از بهترین بازی های ابرقهرمانی تاریخ است

Guardians of the Galaxy ماه گذشته به سرویس Xbox Game Pass اضافه شد. این اثر با استقبال خوب منتقدان و طرفداران مواجه شد. اما Square Enix ادعا می کند که فروش Guardians of the Galaxy کمتر از حد انتظار است. در جلسه انیکس اسکوئر، یوسوکه ماتسودا، مدیرعامل این شرکت گفت که با وجود بررسی های مثبت، عملکرد Guardians of the Galaxy در فروش راضی کننده نیست.

یوسوکه ماتسودا گفت: «با وجود تحسین منتقدان، Guardians of the Galaxy در زمان انتشار کمتر از آنچه انتظار داشتیم فروخت. با این حال، ابتکارات ما که از نوامبر 2022 آغاز شده و در سال جدید نیز ادامه دارد، منجر به افزایش فروش شده است. ما قصد داریم با افزایش فروش، عملکرد ضعیف بازی را جبران کنیم.»

نظر شما در مورد هزینه اضافه کردن Guardians of the Galaxy چیست؟ آیا مبلغ پرداختی توسط مایکروسافت ارزش کار را دارد؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Video Games Chronicle