منو سایت

قیمت خودروهای گرن توریسمو 7 اعتراض بازیکنان را برانگیخت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
قیمت خودروهای گرن توریسمو 7 اعتراض بازیکنان را برانگیخت

بازی Gran Turismo 7 از دیروز جمعه سیزدهم اسفند ماه فعال بوده و دارندگان کنسول پلی استیشن موفق به تست این شبیه ساز رانندگی شدند. در مقاله با نتایج و بررسی های بازی Gran Turismo 7 به نقاط قوت و ضعف بازی پرداختیم و متوجه شدیم که قسمت آنلاین بازی دارای تراکنش کوچک و قابلیت خرید و فروش ماشین است. اما قیمت خودرو سر به فلک می کشد و حتی یک خودرو می تواند 160160 فروخته شود.

به گزارش پارسی گیم، سیستم اقتصادی بازی Gran Turismo 7 مبتنی بر اعتبار است. بازیکنان می توانند با شرکت در مسابقات امتیاز کسب کنند و سپس آن امتیازها را برای خرید ماشین خرج کنند. این یک روند طبیعی است که در اکثر بازی‌های آنلاین دیده می‌شود و استودیو Polyphony Digital به بازیکنان این فرصت را داده است که ماشین‌های بهتری بخرند. اما قیمت این خودروها بسیار بالاست و خرید آنها با شرکت در مسابقات غیرممکن است.

قیمت خودروهای گرن توریسمو 7 اعتراض بازیکنان را برانگیخت

ویدئویی که روند بازی Gran Turismo 7 را در رویداد State of Play نشان می دهد

در حال حاضر چهار بسته اعتباری در فروشگاه پلی استیشن وجود دارد. بازیکنان می توانند با دو پوند حدود 100000 امتیاز کسب کنند. پرداخت 16 16 نیز دو میلیون امتیاز به حساب مجازی بازیکن اضافه می کند. از طرفی قیمت خودرو نسبت به سایر بازی های مشابه بالاتر است. به عنوان مثال، یکی از گران ترین ماشین ها به قیمت سه میلیون امتیاز فروخته می شود (28 28) و در واقع باید برای ماشین های قدرتمند پول پرداخت کنید یا هفته ها بازی کنید تا در نهایت سه میلیون امتیاز جمع آوری کنید.

قیمت خودرو Gran Turismo 7

Eurogamer گزارش می دهد که مرسدس S Barker Tourer مدل 1929 که یک خودروی کلاسیک محسوب می شود، 20 میلیون امتیاز قیمت خواهد داشت. این بدان معناست که خرید این خودرو در Gran Turismo 7 حدود ‌ ‌ ‌ 160 هزینه خواهد داشت. از سوی دیگر، فرصت فروش خودرو در Gran Turismo 7 فعال نمی‌شود و در نتیجه سیستم اقتصادی بهینه‌ای در بازی وجود ندارد. کافی است یک سری ماشین بخرید و پول را به یک حساب پلی استیشن واریز کنید. نسخه های قبلی این مجموعه امکان فروش خودرو را فراهم می کرد.

قیمت خودرو Gran Turismo 7

چنین استراتژی اعتراض طرفداران و بازیکنان Gran Turismo 7 را برانگیخت. بسیاری نوشته اند که چنین سیستمی باعث شده است از خرید بازی خودداری کنند. برخی می نویسند که در نسخه ای که به دست منتقدان رسیده، تراکنش های کوچک فعال نبوده و با حذف این گزینه دست به کار شده اند تا نتیجه بهتری بگیرند. عدم ارائه کدهای بررسی به تعدادی از وب سایت ها و منتقدان در هفته گذشته، جنجال زیادی را در توییتر به راه انداخته است.

طرفداران قدیمی بازی در پاسخ نوشتند که وجود ماشین های گران قیمت در Gran Turismo 7 طبیعی است و روند بازی به گونه ای است که باید از صفر شروع کرد و آرام آرام به اوج رسید. خبر دیگر اینکه در واکنش به کودتای نظامی روسیه علیه اوکراین، فروش Gran Turismo 7 در روسیه ممنوع شده است. نظر شما در مورد بازی چیست؟

منبع: نیوز آپدیت