منو سایت

قهرمان جدید بازی Valorant معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
قهرمان جدید بازی Valorant معرفی شد

طبق آخرین اخبار بازی، در جریان فینال پیش نمایش تور قهرمانان Valorant، Riot Games قهرمان جدید Valorant را معرفی کرد.

فینال تور قهرمانان والورانت یکشنبه گذشته برگزار شد. در این مسابقه تیم های OpTic و LOUD مسابقه مهیجی را برگزار کردند. قسمت های مهم این مسابقات تنها به مسابقه فینال ختم نمی شود، بلکه برنامه قبل از شروع آن نیز بسیار مهم است. به عنوان بخشی از این برنامه، رایت گیمز تریلری از شخصیت جدید Vorentin به نام Fade ارائه کرد. این شرکت اطلاعات بیشتری از این شخصیت منتشر کرده و قسمت هایی از گیم پلی آن را به نمایش گذاشته است.

توانایی شخصیت این است که بازیکنان دیگر را پیدا کند و دید آنها را محدود کند. در این شرایط بازیکنی که شخصیت جدید در Valorant را کنترل می کند می تواند به راحتی سایر بازیکنان را حذف کند. این قهرمان ترکیه ای به کمک چنین توانایی هایی مطمئنا می تواند روند بازی را تغییر دهد. در اینجا برخی از گزینه های تشکیل پرونده آورده شده است:

  1. تعقیب: بازیکنان مجهز به یک توپ پرتابی خواهند بود که قبل از برخورد با زمین برای لحظه ای روی سطح باقی می ماند. پس از برخورد، توپ تبدیل به موجودی ترسناک می شود که موقعیت سایر بازیکنان را نشان می دهد.
  2. گرفتن: توپ پرتاب دیگری که برای مدتی قبل از برخورد با زمین متوقف می ماند. هنگامی که به زمین برخورد می کند، یک منطقه AoE ایجاد می شود که بازیکنان را اسیر می کند.
  3. Prowler: بازیکنان می توانند موجودات را به سمت دشمنانی که در یک خط مستقیم حرکت می کنند حرکت دهند و هر بازیکنی را که ببینند زخمی شود.
  4. Nightfall: این توانایی به بازیکنان اجازه می دهد تا ترس را به میدان نبرد بیاورند. موجی از انرژی کابوس وار که دیوارها آن را متوقف نمی کنند، ماهیت پاس را مستقیماً به سمت حریف هدایت می کند و آنها را تحت تأثیر قرار می دهد.

بازی Valorant Valorent

امکان انتشار نسخه کنسولی Valorant وجود دارد

قهرمان جدید بازی Valorant امروز به عنوان بخشی از آپدیت قسمت 4 Act 3 منتشر می شود. علاوه بر این، این آپدیت شامل یک نبرد جدید است که عناصر جدیدی را برای بازیکنان به ارمغان می آورد. بازیکنان می توانند Battle of Vlorent جدید را با 1000 VP (10 دلار) خریداری کنند.

Valorant یک بازی تیراندازی اول شخص است که از سری Counter-Strike الهام گرفته شده است. در این افکت چند نفره، بازیکنان می توانند با استفاده از توانایی های خاص هر شخصیت، از انواع سلاح های گرم استفاده کنند. در حال حاضر، Vlorent فقط بر روی یک کامپیوتر در دسترس است.

نظر شما در مورد شخصیت جدید Valorant چیست؟ آیا ویژگی های آن توجه شما را جلب کرده است؟ به نظر شما فاده مورد استقبال بازیکنان قرار می گیرد؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: The Gamer