منو سایت

قسمت جدید State of Play سونی فردا منتشر می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
قسمت جدید State of Play سونی فردا منتشر می شود

طبق آخرین اخبار بازی، سونی اعلام کرده که قسمت جدید State of Play فردا صبح روی آنتن می رود.

نینتندو قصد دارد قسمت جدیدی از مجموعه رویدادهای Nintendo Direct را برگزار کند. این رویداد که از ساعت 19:00 امروز به وقت تهران آغاز می شود، 40 دقیقه است و احتمالاً نسخه نینتندو سوییچ بازی The Legend of Zelda: Twilight Princess HD را به نمایش می گذارد. اما Nintendo Direct تنها رویداد بازی محور این هفته نیست. علاوه بر نینتندو دایرکت، سونی قسمت جدیدی از State of Play را با تمرکز بر ارائه اخبار و اطلاعات جدید در مورد بازی های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و پلی استیشن وی آر 2 اعلام کرد.

در متن این توییت که در صفحه رسمی پلی استیشن منتشر شده، آمده است: «خبرهای خوبی از شرکای ژاپنی و توسعه دهندگان بازی در سراسر جهان خواهیم داشت. قسمت جدید State of Play حدود 20 دقیقه خواهد بود و شامل 10 بازی خواهد بود. مراسم مذکور از ساعت 2:30 بامداد فردا به وقت تهران آغاز می شود.

قسمت جدید State of the Game سونی

God of War Ragnarok احتمالا در State of Play حضور دارد

سونی هیچ توضیحی در مورد بخش های مختلف حالت جدید بازی ارائه نکرده است. به همین دلیل ممکن است بازی هایی که انتظار دارید در این رویداد حضور نداشته باشند. با توجه به نزدیک شدن به تاریخ پخش، این احتمال وجود دارد که شاهد تریلر جدیدی از God of War Ragnarok در قالب State of Play باشیم. بازی Forspoken یکی دیگر از آثار قابل حضور در قسمت جدید State of Play است. بازی مذکور در تاریخ 24 ژانویه 2023 (4 بهمن 1401) به صورت انحصاری برای پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد این رویداد چیست؟ پیش بینی می کنید کدام یک از عناوین بعدی پلی استیشن در آن قرار گیرد؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: GameSpot