منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • قاضی قرارداد ۱۸ میلیون دلاری Activision Blizzard را در پرونده تبعیض جنسی و آزار و اذیت تایید کرد.

قاضی قرارداد ۱۸ میلیون دلاری Activision Blizzard را در پرونده تبعیض جنسی و آزار و اذیت تایید کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
قاضی قرارداد ۱۸ میلیون دلاری Activision Blizzard را در پرونده تبعیض جنسی و آزار و اذیت تایید کرد.

قاضی قرارداد ۱۸ میلیون دلاری Activision Blizzard را در پرونده تبعیض جنسی و آزار و اذیت تایید کرد.

در سپتامبر 2021، اکتیویژن بلیزارد با شرایط یکی از موارد تبعیض جنسیتی خود موافقت کرد و این توافق قبلاً تأیید شده است. یک دادگاه فدرال روز سه‌شنبه اعلام کرد که موافقت‌نامه پیشنهادی Activision Blizzard با کمیسیون فرصت‌های شغلی برابر (EEOC) را تأیید می‌کند، که گام بعدی برای ایجاد یک صندوق 18 میلیون دلاری برای جبران خسارت و غرامت کارگران متاثر از تبعیض جنسیتی و ادعاهای آزار و اذیت است. در داخل شرکت

طبق مفاد این قرارداد، Activision یک صندوق 18 میلیون دلاری برای مدعیان واجد شرایط ایجاد خواهد کرد و اقداماتی را برای بهبود “سیاست ها، شیوه ها و آموزش” خود برای کمک به جلوگیری از آزار و اذیت و تبعیض در آینده انجام خواهد داد. اکتیویژن بلیزارد همچنین گفت که با “مشاور فرصت های برابر شخص ثالث خنثی” برای نظارت بر انطباق اکتیویژن بلیزارد همکاری خواهد کرد. این فرد کارمندی خواهد بود که اکتیویژن بلیزارد مورد تایید EEOC نیست. این شخص یافته های خود را مستقیماً به EEOC و هیئت مدیره Activision Blizzard گزارش خواهد کرد.

علاوه بر این، اکتیویژن گفت که استیسی جکسون را در 16 مارس استخدام کرد تا هماهنگ کننده جدید EEO شرکت شود. این شرکت ادامه داد که یک سیاست جدید تحمل صفر برای آزار و اذیت و تلافی در سراسر شرکت دارد، در حالی که اندازه تیم اخلاقی و انطباق آن “دوبرابر” شده است.

اکتیویژن بلیزارد همچنین گفت که سرمایه گذاری خود را در زمینه آموزش اخلاق و رعایت قوانین به میزان قابل توجهی افزایش داده است، در حالی که اکنون بهتر می تواند به شفافیت پرداخت منصفانه و نمایندگی تنوع رسیدگی کند. غول Call of Duty یک میلیون دلار به Women in Games International اهدا کرد و از داوری اجباری برای ادعاهای فردی در مورد آزار و اذیت جنسی و تبعیض برای کسانی که مربوط به رویدادهایی هستند که پس از 28 اکتبر 2021 رخ داده اند چشم پوشی کرد.

علاوه بر این، اکتیویژن بلیزارد گفت که یک ابزار داخلی جدید دارد که داده‌های مربوط به نمایندگی و حضور زنان و نامزدهای گروه‌های قومیتی را در تمام مراحل فرآیند استخدام ردیابی می‌کند. علاوه بر این، اکتیویژن بلیزارد گفت که در حال حاضر “سیاست های سختگیرانه” در مورد مصرف الکل دارد.

هدف اکتیویژن بلیزارد افزایش نمایندگی زنان و کارگران غیر باینری تا 50 درصد در پنج سال آینده است. علاوه بر این، اکتیویژن بلیزارد 250 میلیون دلار در یک دهه آینده برای تلاش‌هایی برای “تبلیغ قابلیت‌های بازی و فناوری پیشرفته برای جوامعی که کمتر ارائه شده‌اند” هزینه می‌کند.

اکتیویژن بلیزارد همچنین با شکایتی از سوی دپارتمان مشاغل و مسکن منصفانه کالیفرنیا در رابطه با آزار جنسی و نقض حقوق، از جمله موارد دیگر مواجه است. این پرونده ادامه دارد.

به گزارش NPR، EEOC و DFEH در مورد این موضوع اختلاف نظر داشتند و DFEH تلاش کرد مداخله کند، اما موضع آن در نهایت توسط یک قاضی رد شد. هرکسی که پول تسویه حساب EEOC را می پذیرد، در صورت نهایی شدن، نمی تواند پرداخت دعوای DFEH را دریافت کند.

بابی کوتیک، مدیرعامل اکتیویژن بلیزارد، که شخصا متهم به اطلاع و سرپوش گذاشتن بر آزار و اذیت جنسی و سایر سوء استفاده‌ها است، پس از پایان خرید 68.7 میلیارد دلاری مایکروسافت از اکتیویژن بلیزارد، شرکت را ترک می‌کند.