منو سایت

قابلیت های خورشیدی Destiny 2 پس از 20 میلیون کابوس باز می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
قابلیت های خورشیدی Destiny 2 پس از 20 میلیون کابوس باز می شود

قابلیت های خورشیدی Destiny 2 پس از 20 میلیون کابوس باز می شود

فصل Destiny 2: Ghostbusters با بازسازی کامل زیرکلاس Solar فرا رسیده است، اگرچه همه عناصر این درخت مهارت Guardian باز نشده است. همانطور که Bungie توضیح داد، در نظر گرفته شده است که بازیکنان بتوانند با انجام یک سری دستگیری کابوس‌آمیز، رویداد عمومی جدید فصل، قطعه‌های اضافی را برای Solar 3.0 باز کنند.

کلید تکمیل این کار کار تیمی خواهد بود، زیرا Bungie اضافه کرد که تیم های آتش نشانی کامل امتیاز پیشرفت جامعه را دو برابر خواهند کرد. به عنوان مثال، نگهبانی که یک مسابقه Nightmare Restriction را کامل می کند به عنوان یک امتیاز کامل محسوب می شود، اما یک تیم آتش نشانی سه نفره به عنوان شش امتیاز محاسبه می شود. Bungie در پست هفتگی وبلاگ خود توضیح داد که هنگامی که جامعه Destiny 2 به 20 میلیون تکمیل Nightmare Containment برسد، قطعه های زیر باز می شوند:

در حال پخش: Destiny 2: The Witch Queen – تریلر رسمی فصل خالی از سکنه

  • آتش از امپراتوری
  • اخگر چار
  • خاکستر
  • اخگر شگفتی

در حالی که این چهار قطعه قفل شده اند، Bungie اشاره کرد که چندین بازیکن کهنه کار قبلا Ember of Ashes و Ember of Wonder را باز کرده اند، همانطور که قبلاً در زیر کلاس Solar تعبیه شده بودند.

برخی از بازیکنان همچنین نتوانستند قطعاتی را که باید برای همه در ابتدای Season of the Haunted باز می‌کردند، به ویژه Ember of Eruption و Ember of Sering. در حالی که Bungie در حال تلاش برای اصلاح این وضعیت است، هرکسی که Solar Fragments را زودتر باز کند نگران حذف شدن از مجموعه‌های Guardian خود نخواهد بود.

در صورتی که آن را از دست دادید، می‌توانید تریلر Solar 3.0 را تماشا کنید تا ببینید که چگونه زیرکلاس بازطراحی شده Guardian شما را به خدای آتش تبدیل می‌کند. اگر به دنبال راهنما هستید، ما همچنین ویژگی هایی در مورد نحوه دریافت Trespasser Exotic Catalyst، بهترین ارتقاهای اولیه از سوی تامین کنندگان، نحوه دستیابی به سلاح های غنی و محل یافتن سرهای Calus را داریم.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.