منو سایت

قابلیت دانلود و نصب بازی Assassin’s Creed: Liberation HD لغو شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
قابلیت دانلود و نصب بازی Assassin's Creed: Liberation HD لغو شد

هفته گذشته یوبی سافت پایان پشتیبانی آنلاین از 15 بازی مختلف را اعلام کرد و متوجه شدیم که Assassin’s Creed و Far Cry قبلی در دسترس نخواهند بود. این شرکت فرانسوی از حذف کامل سه بازی خبر داد که Assassin’s Creed: Liberation HD یکی از آنهاست. این سه بازی کاملا غیر قابل بازی خواهند بود و اگر آنها را خریداری کرده باشید و جزو عناوین استیم شما باشند. دیگر نمی توانید آنها را اجرا کنید و امکان دانلود فایل وجود ندارد. البته بازی آفلاین بدون تغییر باقی می ماند.

طبق آخرین اخبار بازی، پشتیبانی آنلاین تعدادی از بازی های عرضه شده از سال 2009 تا 2019 به پایان رسیده و سرورهای این بازی ها خاموش می شوند. این عناوین عبارتند از Assassin’s Creed 2، Splinter Cell و Far Cry 3. یوبی سافت اعلام کرد که حذف سرورهای آنلاین به آنها اجازه می دهد تا روی ارائه پشتیبانی بهتر از بازی های جدید تمرکز کنند و از سپتامبر دیگر امکان فعال نگه داشتن سرورها وجود نخواهد داشت. 1.

از روز اول شهریور، فعالیت هایی مانند بخش چند نفره، اتصال اکانت یوبی سافت به بازی و تمامی قابلیت های آنلاین حذف خواهند شد. فرآیند دانلود و نصب نیز غیرفعال خواهد شد و در نتیجه بازی را نمی توان به صورت آنلاین از استیم و فروشگاه یوبی سافت دانلود کرد. اکنون مشخص است که بازی Assassin’s Creed: Liberation HD و چندین اثر دیگر به طور کامل حذف شده اند و دیگر قابل استفاده نیستند. این برای هر دو بازی Space Junkies و Silent Hunter 5 صدق می کند.

دانلود Assassin's Creed: Liberation HD

پایان پشتیبانی از Assassin’s Creed: Liberation HD

یوبی سافت دلیل حذف Space Junkies را آنلاین بودن آن عنوان کرد و این که بازی بدون اتصال به اینترنت عملا غیرقابل بازی بود. در عین حال امکان خرید بازی Assassin’s Creed: Liberation HD از استیم وجود ندارد و در صورت مراجعه به صفحه بازی مشاهده می کنید که فروش بازی به درخواست ناشر متوقف شده است. قابلیت دانلود بازی از 1 شهریور غیرفعال خواهد شد و اگر قبلا این بازی را خریداری کرده باشید. باید بگوییم که تنها نام او در مجموعه عناوین شما موجود خواهد بود و عملا مرگ بازی اعلام می شود.

طرفداران و بازیکنان این سه اثر در شک و ناباوری هستند که دیگر حتی نمی توانند بازی را دانلود کنند. لازم به ذکر است که این مشکلی است که برای اکثر بازی های قدیمی پیش می آید و پس از مدتی دیگر پشتیبانی نمی شوند. مدتی پیش Embracer پروژه ای را معرفی کرد که بازی های قدیمی را زنده نگه می دارد. منظور آنها پلتفرمی بود که در آن عناوین قدیمی هنوز قابل تجربه بودند. اگر می خواهید بازی Assassin’s Creed: Liberation HD را تجربه کنید; بهترین راه دانلود از پارسی گیم خواهد بود.

منبع: TheGamer