منو سایت

قابلیت حذف نویز صدا به کنسول های سری ایکس باکس اضافه شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
قابلیت حذف نویز صدا به کنسول های سری ایکس باکس اضافه شد

در جدیدترین آپدیت کنسول ایکس باکس سری X/S، کاربران قابلیت کاهش نویز و حذف صداهای مزاحم را در چت ایکس باکس پارتی مشاهده خواهند کرد که هم اکنون در آخرین آپدیت منتشر شده توسط ایکس باکس و آماده دانلود در دسترس کاربران قرار گرفته است. به گفته مایکروسافت، این ویژگی کاهش نویز می تواند به حذف صداهایی مانند کلیک کردن در حین بازی، تنفس دیگران در میکروفون و صداهای محیط کمک کند.

این قابلیت را می توان با فشار دادن دکمه Xbox، رفتن به قسمت تنظیمات چت و سپس فعال یا غیرفعال کردن این گزینه از آنجا فعال یا غیرفعال کرد. مایکروسافت اعلام کرده است که سیستم کاهش نویز به زودی برای سایر دستگاه ها نیز در دسترس خواهد بود. علاوه بر این ویژگی، مایکروسافت راهی را برای کاربران ایجاد کرد تا بتوانند بازی‌ها را با سایر دوستان خود با تصویر آیکون خود به اشتراک بگذارند و فیلم بازی یا تماشا کنند. به عبارت دیگر می توان گفت پس از تماشای بازی یا فیلم دوست خود، می توانید بلافاصله آن را برای خود بازی کرده و از آن لذت ببرید.

به روز رسانی سری ایکس باکس

آپدیت جدید سری Xbox

ایکس باکس در حال حاضر آخرین شرکتی است که این فناوری را ارائه می‌کند، در حالی که شرکت‌هایی مانند Nvidia، Zoom و Discord قبلاً ویژگی‌های حذف نویز را در نظر گرفته‌اند که به کاربران اجازه می‌دهد تا نویز پس‌زمینه را به طور کامل حذف کنند. این آپدیت همچنین سایر مشکلات کاربران از جمله مشکلاتی را که برای بازیکنان مشکل ساز بود، جدا شدن کنترلرها از کنسول و مشکل دیگری که بازیکنان پس از استفاده از سرویس پخش بازی ها را راه اندازی می کنند، برطرف می کند. در حالی که آنها برای برخی از این مشکلات راه حل های سریع ارائه کردند، به نظر می رسد آخرین به روز رسانی به طور کامل این مشکلات را برطرف کرده است.

به تازگی مایکروسافت نسخه سفید کنترلر Elite Series 2 را معرفی کرده است که قیمت آن ارزانتر از نسخه مشکی خواهد بود. بنابراین این کنترلر با نام Elite Series 2 Core به فروش می رسد و در واقع شبیه به کنترلر مشکی Elite Series 2 است که با لوازم جانبی کمتری عرضه می شود. کنترلر Elite Series 2 Core در تاریخ 21 سپتامبر (30 سپتامبر) با قیمت 129.99 دلار در دسترس خواهد بود، در حالی که کنترلر رنگ مشکی آن 179.99 دلار قیمت دارد و بازیکنان می توانند برای اولین بار کنترلرهای Elite خود را سفارش دهند.

منبع: Ign