منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • قابلیت تیراندازی در ماشین و تعقیب و گریز به Cyberpunk 2077 اضافه خواهد شد

قابلیت تیراندازی در ماشین و تعقیب و گریز به Cyberpunk 2077 اضافه خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
قابلیت تیراندازی در ماشین و تعقیب و گریز به Cyberpunk 2077 اضافه خواهد شد

طبق توضیحات سازنده بازی Cyberpunk 2077، تغییرات گسترده در سیستم درگیری ماشین ها، هوش مصنوعی بالای پلیس، بازسازی چهره شخصیت و موارد دیگر در دست سازندگان این عنوان است که احتمالا در آپدیت های بزرگ بعدی که تنها منتشر خواهد شد، شاهد آن خواهیم بود. در نسل نهم کنسول این تغییرات قطعا سطح بازی را چند پله بالاتر خواهد برد.

به گزارش پارسی گیم، آپدیت 1.6 جدید Cyberpunk 2077 با نام The Edgerunners شاهد تغییرات گسترده ای از جمله افزودن ماموریت های جدید به بازی و نمایش بخشی از انیمه Cyberpunk: Edgerunners از استودیوی Trigger نتفلیکس خواهد بود. علاوه بر Cyberpunk 2077 CD Projekt RED، یک سلاح جدید و عناصر بیشتری با الهام از این انیمه اضافه خواهد شد. به نظر می رسد پس از ارائه آپدیت Edgerunners، کار این استودیو لهستانی هنوز با این عنوان به پایان نرسیده است.

طبق جدیدترین اخبار بازی، گابریل آماتانجلو، کارگردان بازی Cyberpunk 2077 در جدیدترین مصاحبه خود با Night City Wire تایید کرد که همچنان محتوای اضافی برای این عنوان در حال توسعه است. احتمالا مهم ترین محتوایی که برای این عنوان منتشر خواهد شد کمک زیادی به تجربه کاربری بازی Cyberpunk 2077 خواهد کرد و از جهاتی تحولی عظیم و اساسی در سیستم مبارزات و درگیری ماشین ها و هوش مصنوعی پلیس در تعقیب خواهد داشت. از جنایتکاران

بازی تیراندازی Cyberpunk 2077

به ویژگی های بیشتری در Cyberpunk 2077 دسترسی پیدا کنید

این را باید در نظر داشته باشید که به گفته سازندگان این استودیو، آپدیت 1.6 آخرین آپدیت Cyberpunk 2077 است و این تغییرات گسترده تنها بر روی پلتفرم های نسل نهم اعمال خواهد شد. البته در این بین، به روز رسانی Edgerunners تعداد زیادی ویژگی که طرفداران از سیستم Wardrobe منتظر آن بودند به اضافه شدن تنظیمات جدید Ripper Doc برای تغییر ظاهر شخصیت بازی و موارد دیگر در Cyberpunk 2077 اضافه شد. علاوه بر این، این به روز رسانی موفق به رفع خطاهای غیر منطقی و ارائه تجربه کاربری بهتری برای طرفداران شد. همچنین 11 اسلحه جدید به بازی اضافه شده است که برای مبارزات نزدیک بسیار مناسب هستند. در خبری دیگر، بسته الحاقی Phantom Liberty معرفی شد.

منبع: thegamer