منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • قابلیت تعیین سطح سختی بازی Sifu در آینده نزدیک در دسترس خواهد بود

قابلیت تعیین سطح سختی بازی Sifu در آینده نزدیک در دسترس خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
قابلیت تعیین سطح سختی بازی Sifu در آینده نزدیک در دسترس خواهد بود

استودیو اسلوکلپ برای آن دسته از بازیکنانی که به دلیل سختی بازی سیفو را رها کرده اند، برنامه ویژه ای دارد. طبق آخرین اخبار بازی، استودیو Slope به زودی به بازیکنان اجازه می دهد تا سطح سختی Sifu را تعیین کنند.

Sifo یکی از نکات جالب امسال است که با گیم پلی هیجان انگیز خود توانسته بازیکنان زیادی را به خود جذب کند. با این حال، سختی این اثر باعث شده است که بسیاری از بازیکنان از آن استفاده نکنند یا در همان ابتدا از تجربه خود دست بکشند. توسعه دهنده بازی Sifu Sloclap Studios از این موضوع آگاه است و در تلاش است تا رضایت بازیکنان را به حداکثر برساند. حالا این استودیو برنامه های خود را برای ماه های باقی مانده سال 2022 اعلام کرده است.

اولین آپدیت بزرگ بازی Sifo در روز سه شنبه هفته آینده مصادف با 3 می منتشر خواهد شد. این به روز رسانی شامل مواردی مانند آموزش پیشرفته، انتخاب پوشش و مهمتر از همه، امکان تنظیم سطوح دشواری است. به این ترتیب بازیکنان Sifu می توانند از بین سه گزینه Student، Student و Teacher سطح سختی مورد نظر را انتخاب کنند. Student ساده ترین درجه سختی بازی Sifo است که با انتخاب آن می توانید از تاریخچه، جهان و گیم پلی اثر مذکور بدون تجربه مبارزات سخت و دشوار لذت ببرید. در مقابل، Master سخت ترین سطحی است که بازیکنان را به چالش می کشد.

به روز رسانی بهار اولین از چهار به روز رسانی رایگان برنامه ریزی شده برای Sifu در سال جاری است. در تابستان گزینه های بیشتری برای تغییر بازی وجود دارد. این به شما چیزهایی مانند دشمنان قوی تر، چالش سلامتی کمتر و راهی برای به دست آوردن فوراً تمام توانایی های خود می دهد. در قالب آپدیت های پاییزی و زمستانی، عملکردهای Replay Editor و حالت Arenas به ترتیب در اختیار بازیکنان قرار می گیرد.

بازی سیفو سیفو

سیفو یک اثر عالی برای دوستداران هنرهای رزمی است

Sifu در 8 فوریه (7 فوریه 1400) بر روی پلتفرم های رایانه شخصی، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر شد. این اثر با استقبال خوبی از سوی منتقدان عرصه های مبارزه، محیط زیست و تاریخ مواجه شده است. علاوه بر این، فروش بیش از یک میلیون نسخه در اولین ماه عرضه نشان از توجه مخاطبان به این بازی دارد.

برای درک مزایای بازی سیفو و مطالعه خلاصه نقدهای رسانه ای این اثر می توانید مقاله نمرات و نقد بازی سیفو: استاد شدن به چه قیمتی؟ دیدن همچنین به زبان فارسی راهنمای گام به گام بازی سیفو را آماده کرده ایم که با آن می توانید از افکت ذکر شده بیش از پیش لذت ببرید. اگر باز هم با بازی سیفو مشکل دارید می توانید از مدرس بازی سیفو استفاده کنید.

نظر شما در مورد امکان تغییر سطح سختی بازی سیفو تا آپدیت بعدی این اثر چیست؟ آیا سختی این کار شما را اذیت می کند؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: IGN