منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • فیل اسپنسر به نیاز به انتشار بیشتر بازی های انحصاری ایکس باکس اشاره می کند

فیل اسپنسر به نیاز به انتشار بیشتر بازی های انحصاری ایکس باکس اشاره می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
فیل اسپنسر به نیاز به انتشار بیشتر بازی های انحصاری ایکس باکس اشاره می کند

البته کاربران کنسول مایکروسافت در سال 2022 تعداد بسیار کمی از بازی های انحصاری ایکس باکس را دیده اند. در این بین، آنها می توانند انتظار داشته باشند که سال 2023 سال بزرگی برای این کنسول و برند مایکروسافت باشد. اگرچه سال 2022 سالی عمدتاً آرام در نظر گرفته می شد، فیل اسپنسر، رئیس بخش بازی های مایکروسافت اعلام کرد که سال 2023 در حال تبدیل شدن به یک فصل پرفروش برای ایکس باکس است.

فیل اسپنسر اشاره کرد که ناامیدی طرفداران را از کمبود بازی‌های اول شخص در سال‌های اخیر درک می‌کند و تأیید کرد که برای سال 2023 بسیار هیجان‌زده است، سالی که نوید می‌دهد سالی پر از بازی‌های عالی باشد. علاوه بر این، اسپنسر گفت که ایکس‌باکس برنامه‌های اختصاصی را روی رایانه شخصی ارائه می‌کند و در حال حاضر روی یک به‌روزرسانی بزرگ برای برنامه ایکس‌باکس روی رایانه شخصی کار می‌کند که در چند هفته آینده منتشر خواهد شد.

علاوه بر این، اسپنسر در صحبت های خود در مورد عناوین 2023 گفت: یکی از موضوعاتی که مصرف کنندگان به گوش می رسند، موضوع بازی های انحصاری و بزرگ اول شخص است که می توان گفت مدت زیادی است برای ایکس باکس منتشر نشده اند. ما می‌توانیم برای کووید-۱۹ و سایر مسائل عذرخواهی کنیم، اما در پایان، می‌دانم افرادی که روی پلتفرم ما سرمایه‌گذاری می‌کنند، بازی‌های عالی می‌خواهند. ما در مورد بازی هایی که در راه است صحبت کردیم و آن بازی ها خوب پیش می روند. سال 2023 با تعداد زیادی بازی عالی در راه است که من از آنها هیجان زده هستم. لذت بردن از انحصاری های اولیه Xbox مانند Redfall و Starfield از Bethesda بسیار سرگرم کننده خواهد بود.”

فیل اسپنسر بازی های ایکس باکس

انتشار بازی های انحصاری ایکس باکس

همه گیری کووید-19 که در سال 2020 شروع شد تأثیر زیادی بر توسعه بازی داشت: زیرا استودیوها مجبور بودند با چالش های جدیدی دست و پنجه نرم کنند. اما اسپنسر توضیح داد که توسعه دهندگان بازی های مختلفی را در طول این سال ها در دستور کار خود قرار داده اند و به نوعی آنها را برای عرضه در سال 2023 آماده کرده اند. جدیدترین بازی اول شخص ایکس باکس Halo Infinite بود که خیلی خوب عمل نکرد و حتی خود مایکروسافت نیز به وضوح در این زمینه ظاهر شد. از این عنوان در تمام سطوح ناراضی است و تاکید می کند که بازی در وضعیت خوبی قرار ندارد.

تا پایان سال 2022 استودیوی بازی سازی ایکس باکسبسته الحاقی Forza Horizon 5 به همراه نسخه جدید این سری آنها بازی Age of Empires و Pentiment را منتشر خواهند کرد. در ادامه باید ببینیم مایکروسافت چه برنامه هایی برای عناوین انحصاری خود در سال 2023 دارد.

منبع: Gamespot