فیل اسپنسر از گیمرها می خواهد که با توسعه دهندگان با عزت و احترام بیشتری رفتار کنند

فیل اسپنسر از گیمرها می خواهد که با توسعه دهندگان با عزت و احترام بیشتری رفتار کنند

فیل اسپنسر از گیمرها می خواهد که با توسعه دهندگان با عزت و احترام بیشتری رفتار کنند

پس از دریافت جایزه یک عمر دستاورد DICE 2022 در هفته گذشته، فیل اسپنسر، مدیر عامل ایکس باکس، درباره نحوه برخورد جامعه بازی با توسعه دهندگان با وقار و احترام توضیح داد.

اسپنسر به IGN گفت: “به بازی ادامه دهید، به استفاده از صدای خود ادامه دهید، قدرت خلاقیت و قدرت جامعه را درک کنید.” «و نکته دیگری که فقط می‌گویم این است که به سازندگان احترام بگذاریم. من فکر می کنم که اغلب اوقات می توان خلاقیت ها را مسلح کرد و در نبردهای بین سکوها و چیزهای دیگر استفاده کرد. من هر کسی را که به اندازه کافی شجاع باشد که چیزی بسازد را تماشا می کنم، همکارانشان، صنعت، بازیکنان را بازی می کنند، تجزیه و تحلیل می کنند و در مورد کارهایی که انجام می دهند صحبت می کنند، و بیایید این واقعیت را جشن بگیریم که بازی های فوق العاده زیادی از خالقان زیادی آمده اند، و بله، بدانید که این چنین مبنایی برای این کار است، صنعت از بین خواهد رفت.”

این اولین باری نیست که اسپنسر در مورد مسمومیت بازی صحبت می‌کند، پس از بحث قبلی که مایکروسافت می‌خواهد با ایجاد یک برنامه چندرسانه‌ای که می‌تواند ممنوعیت‌های بازی را گسترش دهد، به خلاص شدن از شر بازیکنان بد در فضای بازی‌های آنلاین کمک کند. Xbox به شبکه‌های دیگر. شرکت ها

اگرچه دستیابی به این ایده «دشوار» خواهد بود، اما جایگزین سیستمی است که به بازیکنان اجازه می‌دهد «فهرست ممنوعه» خود را با خود به پلتفرم دیگری منتقل کنند.

اگر آن را از دست دادید، بیست و پنجمین دوره جوایز سالانه DICE بار دیگر برخی از بهترین بازی‌های منتشر شده در سال گذشته را برجسته کرد. بعد از برنده شدن یک جایزه مهم در The Game Awards، It Takes Two جایزه معتبر بازی سال را در شب Ratchet & Clank: Rift Apart، Returnal و Marvel’s Guardians of the Galaxy جوایز فنی و هنری مختلفی دریافت کردند.