منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • فیل اسپنسر اخیراً نقش Banjo-Kazoie را بازی می کند و طرفداران Xbox فکر می کنند که این یک شوخی است

فیل اسپنسر اخیراً نقش Banjo-Kazoie را بازی می کند و طرفداران Xbox فکر می کنند که این یک شوخی است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
فیل اسپنسر اخیراً نقش Banjo-Kazoie را بازی می کند و طرفداران Xbox فکر می کنند که این یک شوخی است

در این فصل از بازی‌های تابستانی، مشخص می‌شود که هر کار کوچکی که یک مدیرعامل انجام می‌دهد به شایعات و گمانه‌زنی‌ها در مورد آنچه قرار است اعلام شود دامن می‌زند. مدیر عامل ایکس باکس، فیل اسپنسر – که با مزاحمت های پوشیده غریبه نیست – به لطف تاریخچه بازی های اخیر خود، این کار را به هم زده است.

طرفداران چشم عقابی که از سایت‌های ردیابی فعالیت Xbox استفاده می‌کردند متوجه شدند که اسپنسر پورت Xbox Banjo-Kazooie را در 1 ژوئن بارگذاری کرد، به مدت 37 دقیقه بازی کرد و یک دستاورد را باز کرد: Get Jiggy، با جمع‌آوری دو قطعه پازل برنده شد. او از آن زمان این بازی را بازی نکرده است، در عوض در میان بازی‌های دیگر، Elden Ring و Ninja Gaiden Sigma را بازی کرده است، اما به هر حال شایعات در حال چرخش هستند.

فیل اسپنسر قبلاً پروژه های آینده را طعنه زده است، اگرچه شوخی های او معمولاً مبتنی بر کمد لباس است.
فیل اسپنسر قبلاً پروژه های آینده را طعنه زده است، اگرچه شوخی های او معمولاً مبتنی بر کمد لباس است.

حدس و گمان ها از یک ماجراجویی کاملاً جدید توسط Banjo – Banjo-Threeie مورد انتظار که در پایان Banjo-Tooie در سال 2000 ذکر شد – تا بازسازی بازی اول را شامل می شود. یک کاربر توییتر به نام Banjo-Redooieو این نام فقط * بوسه سرآشپز است.

آیا این یک تلاش حساب شده و هدفمند برای اذیت کردن یک Banjo-Kazooie جدید است، یا اینکه یک هنرمند رده بالای بازی به تازگی تصمیم گرفته است نیم ساعت دیگر قبل از شیرجه زدن به Elden Ring، به سبک قدیمی برود؟ زمانی که نمایشگاه بازی‌های تابستانی Xbox و Bethesda در 12 ژوئن در ساعت 10:00 PT / 13:00 ET آغاز می‌شود، متوجه خواهیم شد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.