منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • فیل اسپنسر، رئیس ایکس‌باکس، می‌گوید که اتحاد نرم‌افزار Raven را به رسمیت می‌شناسد

فیل اسپنسر، رئیس ایکس‌باکس، می‌گوید که اتحاد نرم‌افزار Raven را به رسمیت می‌شناسد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
فیل اسپنسر، رئیس ایکس‌باکس، می‌گوید که اتحاد نرم‌افزار Raven را به رسمیت می‌شناسد

فیل اسپنسر، رئیس ایکس‌باکس، می‌گوید که اتحاد نرم‌افزار Raven را به رسمیت می‌شناسد

به گزارش Kotaku، مدیر عامل ایکس باکس، فیل اسپنسر، امروز در یک جلسه عمومی گفت که اتحاد نرم افزار Raven را در انتظار خرید Activision Blizzard توسط Xbox به رسمیت می شناسد.

در این جلسه، اسپنسر به کارکنان خود گفت: «پس از انجام معامله، ما کاملاً حمایت خواهیم کرد [an] کوتاکو با ویدئوی ارائه شده توانست اتفاقات جلسه را تایید کند.

اسپنسر گفت: “ما فکر می کنیم که این حق یک کارمند است و چیزی است که می تواند بخشی از رابطه بین یک شرکت و افرادی باشد که برای شرکت کار می کنند.”

این تایید از سوی اسپنسر چند روز پس از آن صورت می گیرد که Raven Software اولین اتحاد را در یک استودیوی بزرگ با 19-3 رای تشکیل داد. اسپنسر، که در گذشته اعتراف کرده بود که مانع تلاش‌ها برای اتحاد اتحادیه‌ها نمی‌شود و گفت که تجربه کمی با اتحادیه‌ها دارد، امروز به حاضران گفت که برای آنها آموزش دیده است.

با وجود اعلام و ژست، اسپنسر گفت که مایکروسافت در حال حاضر هیچ ارتباطی با Communication Workers of America یا Game Workers Alliance، اتحاد تازه تاسیس Raven Software ندارد.

خرید ایکس باکس توسط Activision Blizzard هنوز در دست بررسی است، اما از زمانی که سال گذشته برای اولین بار در سرفصل اخبار منتشر شد تا فرهنگ جنسیتی در محل کار را ترویج کند، شکایت ها علیه ناشر ادامه دارد. خارج از دعوی قضایی، Activision Blizzard درگیر بحث هایی است، از جمله لغو حکم واکسیناسیون برای کارکنان اداری، که ماه ها پیش منجر به استعفا شد و از زمانی که بخش QA استودیو برای اولین بار در سال گذشته ترک شد، مکرراً تلاش های سندیکایی Raven Software را با مشکل مواجه کرده است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.