منو سایت

فیلم جدید Silent Hill در دست ساخت است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
فیلم جدید Silent Hill در دست ساخت است

طبق آخرین اخبار بازی، در جریان رویداد Silent Hill Transmission اعلام شد که فیلم جدیدی از Silent Hill ساخته خواهد شد. کریستف گانز، کارگردان سایلنت هیل، این اقتباس از سایلنت هیل 2 را کارگردانی کرده است.

پس از چندین سال فراموشی سریال Silent Hill، کونامی بالاخره این سریال را احیا کرد. در همین راستا رویدادی به نام انتقال سایلنت هیل برگزار شد که در آن چند اثر از مجموعه سایلنت هیل به نمایش درآمد. یکی از آن آثار، فیلم جدید سایلنت هیل به نام بازگشت به سایلنت هیل است.

تریلر این فیلم عمدتاً بر روی مصاحبه با کریستوف گانز و ویکتور هادیدا متمرکز است که به ترتیب کارگردان و تهیه کننده فیلم جدید Silent Hill هستند. با این حال، می توانید برخی از هنرهای مفهومی و سناریوها را نیز در قالب آن مشاهده کنید. ویکتور هادیدا درباره بازگشت به سایلنت هیل گفت: «ما تصمیم گرفتیم کونامی را متقاعد کنیم که فیلم جدیدی در مجموعه سایلنت هیل بسازد. آنها 100 درصد با آن موافق هستند.”

کریستف گانز خاطرنشان می کند که اولین فیلم سایلنت هیل بر ارائه تجربه ای مشابه با The Twilight Zone تمرکز داشت. در همین حال، فیلم جدید Silent Hill بیشتر بر داستان قهرمان بازی، جیمز ساندرلند، و جستجوی ناامیدانه او برای یافتن همسرش مری تمرکز دارد.

فیلم جدید Silent Hill

هیولاهای بازی Silent Hill 2 در فیلم جدید Silent Hill حضور دارند

ویکتور حدیده می افزاید که داستان بازگشت به سایلنت هیل در مورد اورفئوس است که این سوال را مطرح می کند: “آیا یک مرد می تواند به اعماق جهنم برود تا روح یا شخصی را که در زندگی اش بیشتر دوست دارد؟” کریستف گانز تاکید می کند: «فیلم جدید سایلنت هیل بیشتر درباره ترس روانی است. حتی اگر مجبور باشیم همان موجودات و همان صحنه های وحشتناک و عجیب را نشان دهیم، اولین ترس و بزرگترین ترس مربوط به خود شخصیت اصلی است.

کریستف گانز و ویکتور هادیدا بارها اعلام کرده اند که هدفشان احترام به اراده و آزادی عمل نویسنده است و قصد دارند داستان جدیدی را روایت کنند. تهیه کننده فیلم جدید سایلنت هیل تایید کرده است که هیولاهای به روز شده و همچنان خطرناک سایلنت هیل 2 در آن حضور خواهد داشت. کارگردان فیلم بازگشت به سایلنت هیل یکی از طرفداران سرسخت مجموعه سایلنت هیل است و موفقیت و استقبال از سایلنت هیل را دلیل می داند. تپه به شباهت ذهنیت جامعه بازیکن. او قول داد در فیلم جدید سایلنت هیل نیز موضعی مشابه اتخاذ کند.

نظر شما در مورد ساخت فیلم جدید Silent Hill چیست؟ فکر می کنید این اثر مورد استقبال بازیکنان و طرفداران ژانر وحشت قرار بگیرد؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: GamesRadar+