منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • فیلمبرداری سریال مردگان متحرک پس از 11 فصل و 12 سال و 177 قسمت به پایان رسید.

فیلمبرداری سریال مردگان متحرک پس از 11 فصل و 12 سال و 177 قسمت به پایان رسید.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
فیلمبرداری سریال مردگان متحرک پس از 11 فصل و 12 سال و 177 قسمت به پایان رسید.

فیلمبرداری سریال مردگان متحرک پس از 11 فصل و 12 سال و 177 قسمت به پایان رسید.

این آغاز پایان سریال The Walking Dead از AMC است. این شبکه تایید کرده است که فیلمبرداری در سریال اصلی به پایان رسیده است – این بسیار قابل توجه است، زیرا این فصل یازدهم و آخرین فصل است.

AMC در توییتی نوشت: “این 12 سال شگفت انگیز بود و ما امیدواریم که کل بازیگران و گروه شگفت انگیز یک روز فوق العاده را برای تکمیل داشته باشند.” این سریال 11 فصل، 12 سال و 177 قسمت را پوشش می دهد.

اولین نمایش آخرین فصل در آگوست 2021 بود. در مجموع 24 قسمت خواهد بود که بین سه دسته از هشت قسمت تقسیم می شود. فینال قسمت 2 برای 10 آوریل تنظیم شده است و هشت قسمت آخر بعداً منتشر خواهد شد.

آخرین فصل سریال مردگان متحرک مجبور شد سرعت تولید را کاهش دهد زیرا نورمن ریدوس ستاره سریال در حین یک آسیب دیدگی در فیلمبرداری دچار ضربه مغزی شد. رید که از آن زمان بهبود یافته است، در آخرین روز فیلمبرداری The Walking Dead یک سخنرانی احساسی ارائه کرد و شما می توانید این فیلم را در TMZ مشاهده کنید.

علاوه بر این، Reedus حضور خود را در The Walking Dead در یک پست توییتر و اینستاگرام جشن گرفت. “تمام شد. 11 فصل 12 سال. من هرگز اینقدر شکسته نشده بودم و این یک انفجار مطلق بود. او نوشت: «از همه شما که این سفر را با ما همراه کردید و چه سفری بود متشکرم.

با پایان یافتن نمایش اصلی Walking Dead، سریال با فصل های جدید Fear the Walking Dead و The Walking Dead: World Beyond ادامه می یابد. همچنین اسپینوف های جدیدی به نام Tales of the Walking Dead و Isle of the Dead وجود دارد.