منو سایت

فیفا 23 فوتبالیست ها را به ابرقهرمانان مارول تبدیل می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
فیفا 23 فوتبالیست ها را به ابرقهرمانان مارول تبدیل می کند

شرکت EA از تمام قدرت تجاری خود برای فروش و تبلیغ بازی استفاده می کند فیفا 23 استفاده کرد و در آخرین رویداد کارتی ویژه برای بازیکنان تیم افسانه ای Ultimate با شکل و شمایل ابرقهرمانان مارول منتشر کرد. کارت های قهرمانان که به بازیکنان افسانه ای در FIFA 23 اختصاص داده شده است، با ظاهر ابرقهرمانان مارول و همچنین کارت های ویژه جام جهانی که از 11 نوامبر در دسترس خواهند بود تزئین می شوند.

FIFA 23 آخرین بازی از این سری است که از برند فیفا استفاده می کند و الکترونیک آرتز می خواهد از امتیازات این لایسنس نهایت استفاده را ببرد. تمرکز کامل بر روی جام جهانی است و کارت های ویژه این مسابقات با شروع جام به تیم Ultimate اضافه می شود. در همین حال، اسطوره های جام جهانی به عنوان شخصیت های مارول ظاهر می شوند. EA در بیانیه ای نوشت که همکاری آنها با مارول کارت های جدیدی را برای FIFA 23 به ارمغان می آورد که ظاهر آنها از کمیک های مارول الهام گرفته شده است.

EA معتقد است که همکاری با مارول در نتیجه درخواست بازیکنان انجام شده و جایگاه اسطوره های دنیای فوتبال از این طریق بهتر نشان داده می شود. به نظر می رسد EA حقوق استفاده از آثار مارول را برای بازی های خود خریداری کرده و سعی کرده از آن برای یک بازی فیفا استفاده کند تا از این مجوز سود بیشتری کسب کند. مدتی پیش مشخص شد که ساخت بازی های مارول بیش از 200 میلیون دلار برای Square Enix هزینه داشته است.

FIFA 23 Marvel FIFA

FIFA 23 با طعم مارول

لازم به ذکر است که کارت های جدید توسط طراحان خبره مارول ساخته شده و برای تیم باشگاهی و ملی آن بازیکن خاطره انگیز خواهد بود. هر افسانه ای باید یک آیتم خاص در تیم نهایی دریافت کند و بازیکنان باید انتظار پاداش های متفاوتی داشته باشند. همکاری مارول و EA فقط به کارت های بازیکن ختم نمی شود. توپ، تیم ها و استادیوم ها نیز توسط مارول طراحی شده اند و بازیکنان می توانند کمیک جدید قهرمانان مارول را به صورت آنلاین بخوانند. به نظر می رسد اقلام مربوط به مارول در یک باندل ویژه به بازیکنان FIFA 23 فروخته می شود.

FIFA 23 در تاریخ 8 اکتبر به صورت جهانی عرضه خواهد شد. بازیکنان می توانند 19 هزار بازیکن را به همراه 700 تیم در 100 ورزشگاه و 30 لیگ معتبر کنترل کنند. مسابقات لیگ قهرمانان و لیگ اروپا نیز به طور انحصاری همراه با جام جهانی قطر پوشش داده می شود. قسمت حرفه ای بازی FIFA 23 با تغییرات مهمی منتشر خواهد شد و در نهایت نسخه PC نیز از تمامی ویژگی های جدید استفاده خواهد کرد.

منبع: TheGamer