منو سایت

فورتنایت: نحوه دریافت Splash Skin Squadron رایگان

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
فورتنایت: نحوه دریافت Splash Skin Squadron رایگان

همه همیشه می توانند از لوازم آرایشی بیشتری چه در زندگی واقعی و چه در بازی استفاده کنند. و همانطور که همه ما به خوبی می دانیم، دریافت رایگان چیزی همیشه بسیار بهتر از پرداخت هزینه آن است، بنابراین در اینجا نحوه دریافت Splash Squadron کاملا رایگان در Fortnite آورده شده است، چیزی که قبلا فقط برای خریداران محصولات منتخب اینتل در دسترس بود. چند مرحله طول می کشد، اما شما چیزی جز زمان صرف تلاش برای باز کردن قفل این پوست آبی سرد و اقلام آرایشی مرتبط نخواهید کرد.

پوسته اسکادران فورتنایت اسپلش

تنها کاری که باید انجام دهید این است که برنامه رایگان Intel Gaming Access را در رایانه خود دانلود کنید، یک حساب کاربری ایجاد کنید و اجازه دهید هنگام اجرای بازی هایی که بخشی از برنامه Play Pass هستند، مانند Fortnite، Genshin Impact یا Dead By Daylight در پس زمینه اجرا شود. .

در واقع، بیشتر بازی هایی که بازی می کنید احتمالاً واجد شرایط هستند – لیستی از همه بازی های پشتیبانی شده را می توانید در اینجا پیدا کنید. این Play Pass چالش‌های روزانه را به شما ارائه می‌دهد، چیزهای ساده‌ای مانند «برای اعلام حضور روزانه خود روی این دکمه کلیک کنید» یا «دو بازی پشتیبانی‌شده را حداقل برای هر کدام 30 دقیقه انجام دهید». با تکمیل این چالش‌ها، XP کسب می‌کنید و سطح Play Pass خود را بالا می‌برید، که پاداش‌های خاصی را با هر سطح به شما می‌دهد. این شامل مواردی مانند عکس‌های نمایه جدید، بسته‌های ویژه اقلام (مانند Splash Squadron) برای بازی‌های خاص، دانلود کامل بازی، و حتی شانس برنده شدن یک ماوس پد، بطری، و آستین لپ‌تاپ سفارشی می‌شود.

کیت Splash Squadron یک V-Buck برای شما هزینه نخواهد داشت.
کیت Splash Squadron یک V-Buck برای شما هزینه نخواهد داشت.

هنگامی که در Play Pass به سطح 16 رسیدید، با Splash Squadron در حساب Play Pass خود جایزه دریافت خواهید کرد. اکنون برای دریافت بسته لوازم آرایشی در فورتنایت، باید حساب کاربری Intel Play Pass خود را با حساب Epic Games خود پیوند دهید. وقتی مجموعه را در Play Pass باز می‌کنید، باید صفحه‌ای مانند صفحه بالا ببینید.

روی پیوند نشان داده شده کلیک کنید و دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید تا حساب Intel Play Pass خود را به حساب Epic Games خود پیوند دهید، سپس روی گزینه Buy Now در صفحه ای که شما را هدایت می کند تا Splash Squadron را به حساب خود اضافه کنید، کلیک کنید. اکنون که وارد فورتنایت شده اید، باید کل مجموعه را در صفحات قفل مربوطه منتظر شما داشته باشید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.