منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • فورتنایت: محل کاشت مواد منفجره با گذشت زمان (چالش عملیات مخفی)

فورتنایت: محل کاشت مواد منفجره با گذشت زمان (چالش عملیات مخفی)

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
فورتنایت: محل کاشت مواد منفجره با گذشت زمان (چالش عملیات مخفی)

در Fortnite، آخرین ماموریت Covert Ops سرانجام توسط The Origin به ما محول شد، و اگرچه ممکن است در ابتدا آسان به نظر برسد، اما کمی پیچیده تر از آن چیزی است که در ابتدا مجاز بود – اما بعداً به آن خواهیم رسید. ابتدا باید مثل همیشه با دستگاه ارتباط برقرار کنیم. این بار ما بین رودخانه شمال Rocky Reels، ورودی غربی به Tilted Towers، Fortress یا Command Cavern انتخاب داریم. در اینجا محل قرار دادن مواد منفجره در Fortnite است.

یکی از این چهار مکان را برای شنیدن دوباره صدای The Origin انتخاب کنید - یا، متأسفیم، جزئیات ماموریت جدید خود را دریافت کنید.
یکی از این چهار مکان را برای شنیدن دوباره صدای The Origin انتخاب کنید – یا، متأسفیم، جزئیات ماموریت جدید خود را دریافت کنید.

سم خود را انتخاب کنید، آن را رها کنید، این ارتباط را برقرار کنید، و خواهید شنید که The Origin یک ماموریت جدید برای شما دارد– او از شما می خواهد که یک دسته از تجهیزات سفارش Imagined Order را منفجر کنید، بنابراین امیدواریم که نتوانید آنها با این دستگاه روز قیامت که ما در مورد آن بسیار شنیده ایم انجام می دهند – و ما می توانیم این کلنگ شیرین و شیرین Secret Sledge را برای خودمان برداریم.

در مجموع سه ماده منفجره برای قرار دادن وجود دارد، و مکان های زیادی برای انتخاب وجود دارد. هر یک از مناطقی که اتصال دستگاه را در آن برقرار کرده ایم باید چندین نقطه در نقشه مشخص شده باشد. تشخیص برخی از آنها ممکن است بسیار دشوار باشد، بنابراین مطمئن شوید که به تجهیزات مهم IO مانند رایانه های بزرگ، کشتی های هوایی یا یک قلعه نزدیک هستید. همچنین چند مکان در Command Cavern وجود دارد، اما مطمئن شوید که مراقب باشید، زیرا NPC ها در این مناطق می توانند تهاجمی باشند. از آنها اجتناب کنید یا آنها را حذف کنید و نقشه خود را برای نمادهای علامت تعجب، و همچنین درخشش سفید شفاف ساطع شده توسط نشانگرهای هدف تماشا کنید. اگر یکی را پیدا کردید، خوش شانس هستید. بقیه باید نسبتا نزدیک باشند و به راحتی پیدا شوند.

مطمئن شوید که به دنبال درخشش سفید مشخص نقاط هدف هستید.
مطمئن شوید که به دنبال درخشش سفید مشخص نقاط هدف هستید.

پس از قرار دادن هر سه ماده منفجره، The Origin با شما تماس می گیرد تا به شما تبریک بگوید که ثابت کرده اید آنچه را که نیاز دارید، و همچنین از شما برای برگرداندن احتمالی نبرد علیه نظم خیالی تشکر کند. پس از اتمام کار وارد لابی شوید تا جایزه خود را دریافت کنید. کلنگ Secret Sledge با تمام شکوه رنگارنگش.

و در نهایت، جایزه ای که در تمام این مدت روی آن کار کرده ایم - سورتمه مخفی.
و در نهایت، جایزه ای که در تمام این مدت روی آن کار کرده ایم – سورتمه مخفی.

تبریک، لوپر! شما تمام چالش های Covert Ops را تکمیل کرده اید و کلنگ Secret Sledge را برای خود برداشته اید. اکنون که این مورد را دارید، حتماً چالش‌های فصل جدید و تلاش‌های Resistance این هفته را بررسی کنید تا مطمئن شوید که تمام XPهایی را که شایسته آن هستید دریافت می‌کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.