فوبیا: راهنمای هتل St. دینفنا: کد امن، پازل آسانسور و موارد دیگر

فوبیا: راهنمای هتل St. دینفنا: کد امن، پازل آسانسور و موارد دیگر

فوبیا: St. Dinfna Hotel یک بازی ترسناک جدید است، اما به وضوح از ژانرهای کلاسیک مانند Silent Hill و Resident Evil سرچشمه می گیرد. زمانی که صحبت از پازل های گیج کننده او در طول بازی مشاهده می شود، این بیشتر آشکار است. اگر با ردیابی به عقب در بازی، ترکیبی از اشیا یا دوربین از دنیای دیگر مبهوت شدید، از راهنمای ما برای حل تمام معماها در اولین عمل از سه عمل بازی استفاده کنید. در اینجا نحوه گذراندن بخش اول بازی هتل، از جمله پازل آسانسور، برای یافتن کد امن پیچیده و مکان‌های آن آمده است. زیاد از کلیدها

فوبیا – گشت و گذار در هتل

پس از یک معرفی خارج از چارچوب در زندان، با قهرمان داستان روزنامه نگار روبرتو لیته لوپز آشنا خواهید شد که به هتل سانتا دینفنا می رسد تا از یک پذیرنده شوم مناسب استقبال کند. یک نصب سریع، تحقیقات لوپز در مورد هتل عجیب و غریب و گزارش‌هایی از «دختری با ماسک گاز» که در آن محل دیده می‌شود را به تصویر می‌کشد. در نهایت، او ناک اوت می شود و همانطور که شما کنترل شخصیت را دوباره به دست می آورید، به هوش می آید.

اتاق هتل

در قفل خواهد شد، اما اگر در حال خواندن این مطلب هستید، ممکن است از قبل همه اینها را بدانید. در اینجا نحوه فرار از اتاق هتل آورده شده است. اولین، کوله پشتی را بردار روی میز تا بتوانید موجودی به سبک Resident Evil خود را گسترش دهید. به در قفل شده، جسم فلزی را بگیرید با اعداد روی آن

این اعداد با هر بار پخش تغییر می کنندبنابراین مال شما با ما متفاوت خواهد بود، اما اگر این اعداد را با چرخاندن شیء از چپ به راست بخوانید، یک کد سه رقمی خواهید داشت. از این کد روی قفل چمدان استفاده کنید باز کردن و باز کردن آن a کلید.

کلید را بردارید و از آن استفاده کنید در قفل حمام را باز کنید. وارد حمام شوید و متوجه خواهید شد که وان به طرز وحشتناکی از آب پر شده است. در حال حاضر، بی نظمی را نادیده بگیرید و به جای آن دو مورد را انتخاب کنید: الف لنز در قفسه و دیگری کد شماره گذاری شده داخل یک چمدان از قبل باز این کد یک چمدان قفل شده دیگر را در کمد بلند اتاق خواب باز می کند. کد برای این تغییر نمی کند، بنابراین همیشه خواهد بود 37251.

در داخل، بقیه دوربین را خواهید یافت. در موجودی شما، ترکیب بدنه دوربین و لنز برای تشکیل یک اتاق کار با قرض گرفتن از Fatal Frame، این غیرعادی ترین دوربین است که به شما امکان می دهد دنیای دیگری را ببینید. سپس متوجه سوسو زدن از حمام خواهید شد، پس به داخل برگردید و از دریچه دوربین به وان نگاه کنید. تعجب!

راهروها

پس از این ترس سریع، درب اتاق هتل به طور خودکار باز می شود. از این گذشته، هیچ کلید فیزیکی برای بیرون رفتن وجود ندارد – فقط باید ترس را احساس می کردید. به راهرو بروید و به اتاق 611. از دوربین روی دیوار حمام برای فاش کردن پیام استفاده کنید. بازگشت به سالن و کلید آویزان از دستگیره در را بردارید از اتاق 608. این کلید اتاق 608 نیست.

از راهرو نزدیک اتاق خود، 610، برگردید و از کلید برای باز کردن کشو در راهرو استفاده کنید. حالا شما حق را دارید کلید اتاق 608بنابراین به داخل آن بروید، سپس از سوراخی در دیوار عبور کنید تا خود را در اتاق 606 بیابید. از دوربین جلوی درب حمام استفاده کنید تا نشان دهید گاوصندوق را باز کنید.

شما آن را حدس زدید – وجود دارد کلید در داخل، پس آن را بردارید و در اتاق را باز کنید تا به پایین راهرو بروید. در انتهای این اتاق پسوند دیگری از موجودی به صورت کیف وجود دارد، پس حتما آن را در تاریکی ببرید. حالا به طبقه پنجم بروید، یک طبقه پایین تر از جایی که بودید.

از دیوار شکسته عبور کرده و به چپ بپیچید، سپس به سمت چپ بروید کارت قرمز کوچک داخل جعبه چوبی هنگامی که آن را برمی دارید، یک تماس تلفنی از استفانی، زنی که شما را برای تحقیق به هتل دعوت کرده بود، برقرار می کنید، پس از آن شما یک روح (بدون جناس) هستید.

به طبقه ی ششم برگردید و به طبقه ی بالا بروید سندی که حاوی کد است،، 67352که متوجه خواهید شد که در ارتباط با کارت دسترسی قرمز به آن نیاز دارید. از آنجا بروید، سپس از پله ها پایین بروید و قفل کد قفل شده را باز کنید 164871 برای دریافت کلید حمام در طبقه پنجم. همچنین حتما مصرف کنید چراغ قوه داخل کمد

ترکیبی امن در طبقه ششم

به طبقه پنجم برگرد – این کاردیوی عالی است، ها؟ – و در حمام را باز کن. خواهم گفت توالت روی آن به معنی “کمد برای شستشو”، یک اصطلاح منطقه ای در برخی جاها. از اینجا می توانید دسترسی داشته باشید منطقه خدمات در طبقه پنجمپس وارد شوید و از دوربین خود برای پیدا کردن جعبه استفاده کنید با دو چیز در داخل آن: کلید اتاق 603 و الف زنجیر برای آسانسور به طبقه ششم و اتاق باز 603 برگردید. جعبه ابزار را با ترکیب زیر باز کنید: راست 30، چپ 10، راست 5. یک کلید دیگر دریافت کنید – “آلن“کلید

پازل آسانسور

در صورت علاقه، برخی از مجموعه های اختیاری از داستان ها روی تخت قرار دارند. در غیر این صورت به طبقه پنجم برگردید و با استفاده از کلید هگز و زنجیر آسانسور معمایی را شروع کنید که می توانید با کار مجدد تصویر زیر آن را حل کنید. وقتی آسانسور باز می شود، دکمه را بگیرید روی زمین، که به شما امکان دسترسی به آن را می دهد طبقه هفتم وقتی آن را در جای مناسب خود قرار می دهید.

راه حل پازل آسانسور

به طبقه هفتم بروید و از یک پله دیگر بالا بروید تفنگ را در جعبه پیدا کنید. بله، این یکی از آن بازی های ماجراجویی ترسناک نیست. به محض برداشتن اسلحه، هیولاها را خواهید کشت.

پس از کشتن هیولا دروازه را باز کنید و به داخل سینه نگاه کنید. در اینجا شما می توانید اقلامی که دیگر استفاده نمی شوند را دور بریزید. در جای خود، مهمات را بردار و در مهره شطرنج از روی میز، ملکه به طبقه هفتم برگردید و ملکه را روی صفحه شطرنج قرار دهید. با این کار کشو باز می شود و یک نشان می دهد کلید از منطقه خدمات در طبقه ششم.

به آسانسور برگرد، به طبقه پنجم بروید (بله، واقعا)، سپس به ششم برگردید. داخل قسمت خدمات در طبقه ششم کلید طبقه اول است، پس آن را ببرید. یک هیولای دیگر ظاهر می شود. می‌توانید از کنارش بدوید یا به او شلیک کنید تا زمانی که توانایی داشته باشد – انگار که نمرده است، اما فعلا به اندازه کافی خوب است. به هر طریقی وارد آسانسور شوید سپس به طبقه اول بروید. صحنه کات فعال می شود و شما از اولین قسمت طولانی فوبیا با تمام اعداد دست نخورده عبور خواهید کرد. تبریک می گویم!

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.