منو سایت

فهرست 14 افسانه جدید Apex Legends Mobile فاش شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
فهرست 14 افسانه جدید Apex Legends Mobile فاش شد

با نزدیک شدن به فصل دوم بازی موبایل Apex Legends شایعات مختلفی در مورد محتوای فصل جدید فاش شده است. گزارش های متعدد از افسانه ها، نقشه ها و آیتم های جدید خبر می دهد. طبق آخرین اخبار بازی، در ماه‌ها و سال‌های آینده، چهارده شخصیت جدید به Apex Legends Mobile خواهند پیوست که تعدادی از آنها با نسخه PC و 6 تای آن‌ها انحصاری نسخه موبایل خواهند بود.

انتشار رسمی Apex Legends Mobile با استقبال گیمرهای موبایل در سراسر جهان مواجه شده است. روند سریع بتل رویال در کنار شخصیت هایی با توانایی های متفاوت یکی از دلایل موفقیت بازی به حساب می آید. برای افزایش تعداد بازیکنان و سرگرم کردن آنها، توسعه دهنده تصمیم گرفت شخصیت های جدیدی را در فصل دوم اضافه کند. فاش شده جدید نشان می دهد که 6 Legends به نسخه موبایل می آیند.

14 افسانه جدید در Apex Legends Mobile

نام های فاش شده در فایل های اصلی بازی یافت شده اند و بنابراین می توان آنها را جدی گرفت. لیست های مختلفی از اسامی افسانه ها وجود دارد که اکثر آنها هنوز مدل شخصیتی ندارند و ظاهر آنها طراحی نشده است. لازم به ذکر است که برخی از شخصیت های نسخه PC و کنسول مانند Seer و Krypto در حال راه اندازی به نسخه موبایل هستند. اما EA شش شخصیت جدید را در نظر گرفته است که هنوز از آنها اطلاعی نداریم.

لیست چهارده مورد جدید Apex Legends Mobile Legends توسط Leakers On Duty APEXM فاش شد. این اکانت توییتر مدت زیادی است که اطلاعات بازی را به بیرون درز می کند و سابقه طولانی در این کار دارد. طبق تصویر فاش شده، هشت کاراکتر از نسخه PC به نسخه موبایل اضافه می شود. در زیر می توانید این هشت شخصیت را مشاهده کنید. مدتی پیش استودیو Respawn قول اضافه کردن شخصیت های بیشتری را داده بود و Apex Legends Mobile در فصل های آینده تکمیل خواهد شد.

 1. واتسون
 2. رمزنگاری
 3. افق
 4. والکری
 5. یک پیشگو
 6. گارد امنیت
 7. بارو
 8. پیشگام

Apex Legends Mobile Legend Apex Legends Mobile

شش کاراکتر باقیمانده انحصاری نسخه موبایل خواهند بود. وجود اولین افسانه به نام دی جی مدتی پیش فاش شد و انتظار می رود در فصل دوم بازی حضور داشته باشد. او یکی از شخصیت های زن است که در حال حاضر توانایی هایش مشخص نیست. علاوه بر دی جی، چندین اسطوره دیگر نیز در راه هستند که در ادامه می توانید اسامی آنها را مشاهده کنید.

 1. دی جی
 2. عنکبوت
 3. آمپر
 4. شاه میمون
 5. یک گیاه شناس
 6. جوینده

حالت تک پلیر Apex Legends Mobile

حساب کاربری دیگری به نام ThatOneGamingBot اخیرا تصاویر جدیدی از نسخه موبایل Apex Legends منتشر کرده است که وجود حالت تک نفره یا انفرادی را تایید می کند. به نظر می رسد این حالت قبل از انتشار برای کاربران PC منتشر خواهد شد و اگر این تصاویر را باور کنید; مطالب مهم در راه است. باید گفت که امکان اضافه شدن حالت انفرادی به عنوان یک رویداد ویژه وجود دارد و اطلاعات موثقی وجود ندارد. باید منتظر اخبار رسمی در مورد فصل جدید Apex Legends Mobile باشیم.

منبع: GamingonPhone