منو سایت

فقط امروز معامله کنید: Cyberpunk 2077 فقط 5 دلار است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
فقط امروز معامله کنید: Cyberpunk 2077 فقط 5 دلار است

فقط امروز معامله کنید: Cyberpunk 2077 فقط 5 دلار است

بهترین خرید فروش بهاره بازی های ویدئویی ارائه تخفیف های جدید هر روز تا 10 آوریل. هر روز مجموعه جدیدی از محصولات به فروش می رسد و تخفیف نیز خواهد داشت 5 دلار در روز رشد می کند حداکثر تا 40 دلار در هفته. انتخاب هر 24 ساعت تغییر می کند. معامله امروز احتمالا بهترین تا کنون است، همانطور که می توانید دریافت کنید Cyberpunk 2077 تنها با 5 دلار، که 25 دلار از قیمت خرده فروشی است.

این معامله تا قبل از پایان روز قابل فروش است. در واقع، نسخه های پلی استیشن و ایکس باکس بازی قبل از بازگشت یک بار فروخته شده بودند. اگرچه Cyberpunk 2077 از زمان عرضه آن در اواخر سال 2020 زندگی سختی را پشت سر گذاشته است، اما قطعا ارزش آن را دارد که پنج دلار آن را بررسی کنید. همچنین یک ارتقاء رایگان برای PS5 و Xbox Series X وجود دارد.

شما همچنین می توانید هدست بازی HyperX Cloud Stinger Core را تنها با قیمت 15 دلار امروز دریافت کنید. هر دو نسخه پلی استیشن و ایکس باکس این هدفون کابلی به عنوان بخشی از فروش در دسترس هستند. این هدفون مقرون به صرفه معمولاً 40 دلار قیمت دارد. اگرچه بعید است که آنها شما را دفع کنند، اما یافتن هدفون بهتر با این قیمت دشوار خواهد بود.

به یاد داشته باشید – Best Buy کاتالوگ خود را برای فروش بازی های ویدیویی بهاره تا 10 آوریل هر روز جایگزین می کند و با هر بسته جدید تخفیف ها افزایش می یابد. اگر نمی توانید هر 24 ساعت زمانی را برای توقف پیدا کنید، حتماً حداقل پس انداز خود را در روز یکشنبه بررسی کنید، زیرا با شما برخورد می شود تخفیف بزرگ 40 دلاری هر چه اتفاق بیفتد در لیست قرار می گیرد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.