منو سایت

فصل Ringu از Dead By Daylight تاریخ انتشار دارد، یک تریلر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
فصل Ringu از Dead By Daylight تاریخ انتشار دارد، یک تریلرفصل Ringu از Dead By Daylight تاریخ انتشار دارد، یک تریلر

بعد از همکاری قبلی با برخی از بزرگترین فرنچایزهای ترسناک جهان، آخرین فصل Dead By Daylight بر اساس نماد ترسناک ژاپنی Ringu ساخته خواهد شد. فصل جدید، Sadako Rising، قرار است در 8 مارس اکران شود و یک Sadako قاتل جدید و یک Survivor جدید، Yoichi Asakawa را به همراه خواهد داشت.

یک تریلر جدید برای head هر دو شخصیت جدید را نشان می دهد، زیرا ساداکو از چاه خود بیرون می آید تا بازماندگان Dead By Daylight را به وحشت بیاندازد. با توجه به قراردادهای نامگذاری بازی، ساداکو در بازی با نام The Onryō شناخته می شود، پس از یک اصطلاح ژاپنی به معنای “روح انتقام جو”.

در حال پخش: مرده از روشنایی روز ظهور ساداکو رونمایی از تریلر

یویچی آسکاوا، شخصیتی که در دو فیلم اول ژاپنی در مورد حلقه به عنوان یک پسر جوان با توانایی های روانی ظاهر شد، بازمانده جدید از Ringu است. نسخه شخصیت Dead By Daylight نشان می دهد که یویچی به عنوان تنها شخصیت فیلم حلقه ای بزرگ می شود که با ساداکو روبرو می شود و زنده می شود. در اقدامی غافلگیرکننده برای این فرنچایز، ادامه داستان یویچی به طور انحصاری در بازی اتفاق خواهد افتاد.

به‌روزرسانی Ringu، Dead By Daylight را در حال کاوش در قلمرو جدیدی می‌بیند، و از فیلم‌های اسلشر کلاسیک که در ابتدا برای کشف سبک متفاوتی از ترس الهام گرفته بود، منحرف می‌شود. دیو ریچارد، کارگردان خلاق، توضیح می دهد: “رینگو وحشت روانی را وارد بازی ما می کند، که بسیار متفاوت از سبک اسلشر است که طرفداران ما به آن عادت کرده اند.” آنها می‌توانند از ساداکو انتظار داشته باشند که مکانیک‌های ترسناک و شگفت‌انگیز بازی را که در دیگر Killers یافت نمی‌شود، ارائه دهد. بازماندگان، مراقب باشید، او شما را خواهد ترساند!

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.