منو سایت

فصل 6 Rocket League از 9 مارس آغاز می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
فصل 6 Rocket League از 9 مارس آغاز می شود

فصل 6 Rocket League از 9 مارس آغاز می شود

فصل 6 Rocket League در 9 مارس آغاز می شود و نسخه جدیدی از Arena، Rocket Pass، Racing Season و یک رویداد محدود جدید را افتتاح می کند.

New Tokyo Arena جدید “الهام گرفته از کتاب های مصور” است و دقیقاً همانطور که از نام آن پیداست به نظر می رسد – منظره شهری آینده نگرانه از توکیو. پاس فصل 6 همراه با ماشین Nomad و سایر لوازم جانبی مانند چرخ‌های Nomster، برچسب‌ها و انفجار روی اهداف ارائه می‌شود. اطلاعات زیادی در مورد رویداد جدید با زمان محدود وجود ندارد، به جز اینکه حالت زمان خواهد بود. بیشتر در تاریخ بعدی فاش خواهد شد.

گالری

بازیکنان پس از شروع فصل 6 جوایز مسابقه ای را برای فصل 5 دریافت خواهند کرد. بازیکنان می توانند جوایز را در وبلاگ Rocket League بررسی کنند. برای کسانی که نمی‌دانند چگونه وارد حالت مسابقه شوند، باید 10 مسابقه مقدماتی را برای دریافت یک رتبه کامل کنید، و “سپس سطح جایزه مربوطه خود را برای یک فصل در آن رتبه تکمیل کنید (10 برد برای هر رتبه، شروع با برنز). “

بلیط‌های فصلی Premium Rocket League 10 دلار (1000 دلار اعتبار در بازی) هزینه دارد و جوایز اضافی نیز به همراه دارد. بازیکنانی که می‌خواهند برای بازی آزاد بمانند، می‌توانند چیزهای رایگان را نیز از Season Pass دریافت کنند.

در دیگر اخبار Rocket League، برای جشن گرفتن فیلم جدید بتمن در سینماها، بازیکنان می توانند در صورت خرید یک DLC پولی، Batmobile درون بازی دریافت کنند. شما می توانید جزئیات را در مقاله ما در مورد تفکیک بسته Rocket League Batmobile مشاهده کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.