منو سایت

فصل 13 Apex Legends چه زمانی شروع می شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
فصل 13 Apex Legends چه زمانی شروع می شود؟

فصل 13 Apex Legends چه زمانی شروع می شود؟

ممکن است تمام تمرکز روی رویداد جدید مجموعه Warriors باشد که در حال حاضر در طول فصل 12 Apex Legends: Defiance برگزار می‌شود، اما این موضوع باعث نمی‌شود که بسیاری از طرفداران فکر نکنند که Respawn چه برنامه‌ای برای بازی مورد علاقه‌شان Battle Royale در آینده دارد. فصل آینده فصل 13 بدون شک تغییرات زیادی در تعادل، شخصیت جدید، رویدادهای جدید و خیلی چیزهای دیگر به ارمغان خواهد آورد – اما چه زمانی می توان انتظار شیرجه رفتن را داشت؟

فصل‌های Apex Legends هر کدام سه ماه طول می‌کشد و در مجموع چهار فصل در سال را امکان‌پذیر می‌کند. از آنجایی که فصل 12 در 8 فوریه 2022 شروع شد، انتظار می رود که Respawn فصل 13 را در 3 می شروع کند. البته این تاریخ تاخیرهای غیرمنتظره را که به دلایل مختلف ممکن است رخ دهد را حذف می کند. تاخیر در فصل در گذشته اتفاق افتاده است، بنابراین به طور کامل منتفی نیست، اما یک سناریوی بعید باقی مانده است.

در حال پخش: رویداد مجموعه Apex Legends Warriors

در مورد انتظارات در فصل 13، اطلاعات بسیار کمی وجود دارد. شایعات و درزهای اولیه حاکی از معرفی یک افسانه جدید به نام بلیسک است که ممکن است بتواند یک تایتان را احضار کند که می تواند در جنگ کمک کند یا محیط را اسکن کند. علاوه بر این، انتظار می رود که لوبا افسانه بعدی باشد که یک یادگار ارثی دریافت می کند.

در حال حاضر، فصل 12 با زمان محدود بازگشت حالت کنترل مورد علاقه طرفداران و ارائه میراث مورد انتظار متخصص هواپیماهای بدون سرنشین Crypto، به حرکت خود ادامه می دهد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.