منو سایت

فصل 13 Apex Legends معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
فصل 13 Apex Legends معرفی شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، Respawn Entertainment جزئیات مختلفی از فصل سیزدهم Apex Legends از جمله زمان شروع و محتوای آن را اعلام کرد.

Apex Legends در سیزدهمین فصل خود نه تنها محتوای متنوعی دریافت می کند، بلکه بخش های مختلفی را نیز تغییر می دهد. در این فصل جدیدترین قهرمان بازی Apex Legends، نیوکاسل، رویدادهای جدید با محدودیت زمانی آغاز می شود، تغییراتی در تعادل بازی اعمال می شود و عناصر تزئینی مختلفی به آن اضافه می شود. فصل 13 Apex Legends که به عنوان Saviors شناخته می شود، قسمت های مختلف نقشه Storm Point را تغییر خواهد داد. این به بسیاری از بازیکنان اجازه می دهد تا اثر Battle Royale را دوباره تجربه کنند. در زیر مهمترین اطلاعات فصل سیزدهم بازی Apex Legends از جمله زمان شروع آن و Battle Post جدید را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت تا آماده تجربه آن باشید.

هر فصل بازی Apex Legends به مدت سه ماه در دسترس است. این به شما امکان می دهد چهار فصل از Apex Legends را در سال تجربه کنید. طبق اعلام استودیو Respawn Entertainment، فصل سیزدهم بازی Apex Legends ساعت 21:30 امروز به وقت تهران آغاز می شود. کاربران پلتفرم های رایانه شخصی، نینتندو سوییچ، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، سری ایکس باکس اس و سری ایکس باکس ایکس می توانند این فصل از Apex Legends را تجربه کنند. ممکن است به دلایل مختلف تاخیر غیرمنتظره ای در آغاز فصل 13 Apex Legends رخ دهد. شروع فصل های بازی Apex Legends قبلاً به تعویق افتاده است.

فصل 13 Apex Legends دارای یک شخصیت جدید است که لیست کاراکترهای قابل استفاده را گسترش می دهد. همچنین در این فصل سیستم رتبه بندی به روز شده و برخی از قسمت های Storm Point آخرین نقشه بازی Apex Legends در حال تغییر است. قهرمان جدید Apex Legends، نیوکاسل، “Harris Valley Hero” نام دارد. نیوکاسل برادر قهرمان محبوب Apex Legends، بنگلور است که بدون شک به بازی عمق بیشتری می بخشد. اگر از قهرمان بنگلور برای مبارزات خود استفاده می کنید، برای رویارویی های او با برادرش آماده باشید.

به عنوان یک قهرمان دفاعی، نیوکاسل دارای انواع توانایی های دفاعی است که به شما اجازه می دهد در صورت نیاز از هم تیمی های خود دفاع کنید. نیوکاسل با توانایی انفعالی خود می تواند هم تیمی خود را پشت زره قرار دهد و از فروپاشی آن جلوگیری کند. توانایی تاکتیکی این قهرمان یک سپر محافظ قوی ایجاد می کند. قهرمان نیوکاسل به راحتی می تواند سپر را به دلخواه حرکت دهد و حرکت دهد. این به شما امکان می دهد هنگام حرکت در محیط از یک سپر محافظ استفاده کنید و در صورت گرفتار شدن در فضای باز از اعضای تیم محافظت کنید. توانایی نیوکاسل آلتیمیت برای ایجاد یک دیوار دفاعی بزرگ که در عین محافظت از هم تیمی ها، به اعضای تیم اجازه می دهد تا از طریق شکاف ها به سمت حریف شلیک کنند.

فصل 13 بازی Apex Legends Apex Legends

فصل 13 Apex Legends نقشه Storm Point را تغییر می دهد

فصل 13 Apex Legends بخش‌هایی از حالت رتبه‌بندی را که Response Study آن را Ranked Reloaded می‌نامد، به‌روزرسانی می‌کند. در توضیح تغییرات آمده است: «در یک سیستم رتبه بندی بهبودیافته، رتبه بازیکنان با هم افزایش و کاهش می یابد. “این به مهارت ها و کار تیمی پاداش می دهد.” بازیکنان پیشنهاد می کنند که این به معنای عواقب شدیدتر برای شکست و سقوط به رده های پایین تر در صورت شکست های مکرر است.

Storm Point، آخرین کارت بازی حماسی Legends، در فصل سیزدهم این اثر تغییر خواهد کرد. یک هیولای دریایی غول پیکر در سواحل غربی نقشه برداری شده و به ساحل آورده شده است. بازیکنان می توانند اطراف یا حتی درون هیولا را برای دستیابی به طعمه های مختلف کاوش کنند. این مکان که به جانور سقوط کرده معروف است، منطقه ای ارزشمند است. به همین دلیل، مطمئناً در بین بازیکنان محبوبیت زیادی پیدا خواهد کرد.

آرموری های IMC نیز در اطراف نقشه پراکنده شده اند و توسط نیروهای Spectre محافظت می شوند. با شکست دادن گاردها قادر خواهید بود تجهیزات خود را ارتقا دهید. از آنجایی که دسته های این رویدادها به تخلیه شما بستگی دارد، بدون شک برنده آیتم های ارزشمند و مفیدی خواهید شد.

فصل 13 Apex Legends مانند فصل های گذشته دارای یک Battlefield جدید خواهد بود. انتظار می رود که با قیمت 950 سکه Apex، بتوانید فصل 13 بتلفیلد را خریداری کنید. Respawn Entertainment وعده داده است که فصل جدید Apex Legends شامل پوسته های زیادی می شود. طبق اطلاعات فاش شده، فصل 13 بازی Apex Legends تم فوق العاده ای دارد و شخصیت هایی مانند Bloodhound، Fuse، Mad Maggie، Newcastle و Pathfinder پوسته های Legendary و Epic دریافت خواهند کرد.

نظر شما در مورد ویژگی های فصل سیزدهم Apex Legends چیست؟ آیا شما مجذوب جنبه های مختلف آن، به خصوص شخصیت نیوکاسل شده اید؟ به نظر شما این فصل چقدر موفق خواهد بود؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: GameSpot