منو سایت

فصل: نامه ای به آینده پاییز امسال برای PS5 و PS4 عرضه می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
فصل: نامه ای به آینده پاییز امسال برای PS5 و PS4 عرضه می شود

فصل: نامه ای به آینده پاییز امسال برای PS5 و PS4 عرضه می شود

Season، بازی ماجراجویی دوچرخه‌سواری که برای اولین بار توسط استودیو Scavengers در جوایز بازی 2020 رونمایی شد، با عنوان Season: A Letter to the Future در یک تریلر گیم‌پلی کاملاً جدید که در آخرین وضعیت PlayStation State of Play نشان داده شده است، دوباره ظاهر شد. این تریلر علاوه بر این سبک هنری استثنایی بازی و گیم پلی عجیب و غریب آن را نشان می دهد که شامل عکس ها، دوچرخه سواری در مزارع و پایین آمدن از تپه ها و ملاقات با غریبه ها در طول سفر است.

خودتان در این تریلر جدید ببینید که گیم‌پلی زیادی را با نکاتی از تاریخ ترکیب می‌کند.

بازی قبلی استودیو Scavengers، پروژه داروین، تجربه بسیار متفاوتی را به عنوان یک نبرد دیوانه وار سلطنتی برای بقا ارائه کرد، جایی که کارگردان سریال و تماشاگران می‌توانستند روی مسابقه تأثیر بگذارند، مانند تصمیم‌گیری در مورد اینکه کجا بمب‌ها را رها کنند و عرصه را ببندند. حال و هوای فصل تقریباً برعکس است و به نظر می رسد قصد دارد سرعتش را کاهش دهد و خزش کند.

اگرچه بازی به خودی خود آرام و لذت بخش به نظر می رسید، اما استودیو پیش از این درگیر جنجال هایی شده بود که به اتهامات سوء رفتار مدیر عامل استودیو در یک مهمانی منجر می شد. متعاقباً، پاسخ محتاطانه سایر مدیران استودیو، که شامل کاهش رتبه متهم می‌شد، شکافی را ایجاد کرد که در آن برخی از مسئولان احساس کردند اصلاً اقدامی انجام نشده است که تیم بعداً آن را «متاسفانه» نامید. با گسترش این داستان، این امر منجر به استعفای نامحدود مدیر عامل آملی لامارش شد، در حالی که متهم، مدیرعامل سابق و مدیر خلاقیت بعدی سیمون داروو، پس از مجرم شناخته شدن، برای همیشه آزاد شد.

ممیزی مستقل از محیط محل کار تیم تکمیل شد “[w]اما رفتارهایی در محل کار وجود دارد که هنوز نیاز به بهبود دارد، وجود آزار و اذیت جنسی یا روانی سیستماتیک در استودیو [was not found]طبق بیانیه رسمی منتشر شده در وب سایت این شرکت در ژوئن 2021.

این تیم گفت که مناطق کلیدی را که نیاز به بهبود دارند شناسایی کرده است و به نظر می رسد آماده است تا مشکل را پشت سر بگذارد. Season: A Letter to the Future قرار است پاییز امسال بر روی Steam و همچنین PS5 و PS4 منتشر شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.