منو سایت

فصل دوم با فصل سوم Fortnite با دکتر استرنج آغاز شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
فصل دوم با فصل سوم Fortnite با دکتر استرنج آغاز شد

فصل دوم از فصل سوم بازی فورتنایت او با تمرکز بر شخصیت دکتر استرنج و معرفی مکانیسم پارکور شروع کرد. اپیک گیمز فیلمی برای فصل جدید بازی Fortnite به نام Resistance منتشر کرده است که بازیکنان را در مقابل دکتر اسلون و ارتشش قرار می دهد. در اینجا همه چیزهایی است که باید بدانید فصل جدید بازی Fortnite توضیح خواهیم داد.

Epic Games نقشه را در ابتدای هر فصل تغییر می دهد تا با داستانی که ایجاد می کند مطابقت داشته باشد. چیدمان این فصل نیز تغییرات قابل توجهی داشته و ساختمان های جدیدی به آن اضافه شده است. یکی از نکات قابل توجه حفظ دیلی بولج است که فصل گذشته به مرد عنکبوتی اضافه شد و در این فصل تایید شد. بازیکنان زیادی از این نقطه در نقشه خداحافظی کرده اند و اکنون می بینیم که این مکان همچنان رزرو شده است.

فصل جدید بازی Fortnite

نقشه فورتنایت و تغییرات

با به روز رسانی نقشه، وسایل نقلیه جدید اضافه شده است. یکی از این خودروها یک اتوبوس ورزشی با تجهیزات نظامی است که دو مسلسل سنگین روی سقف آن نصب شده و بسیار مخرب است. تغییرات در نقشه منجر به معرفی مکانیزم پارکور مانند شده است، اما در واقع سرعت حرکت و پرش افزایش یافته است، بنابراین می توانید پرش های طولانی تری داشته باشید و مسافت های طولانی تری را پیاده روی کنید. همچنین قابلیت آویزان شدن از گوشه دیوار نیز اضافه شده است که حالتی شبیه به پارکور ایجاد می کند و این مکانیزم می تواند گیم پلی بازی فورتنایت را به کلی تغییر دهد.

به روز رسانی فورتنایتEpic برای وادار کردن بازیکنان به استفاده از این مکانیزم، قابلیت ساخت را برای 9 روز آینده غیرفعال می کند و در نتیجه شما نمی توانید در طول بازی ساختمانی بسازید و باید قسمت های مختلف نقشه را نقشه برداری کنید. علاوه بر این، ویژگی تاری مرد عنکبوتی حذف شده است و روند Fortnite شبیه به بازی های بتل رویال مانند PubJie شده است.

از دیگر مکانیسم‌های فصل جدید فورتنایت می‌توان به قابلیت باز کردن خودکار درها اشاره کرد و بازیکن می‌تواند با دویدن به سمت در، در را باز کند. سپر اضافی همچنین به بازیکنان کمک می کند تا زندگی بیشتری برای مبارزه داشته باشند. با دانلود آپدیت فورنایت شاهد تغییرات ظاهری زیادی در منوها و قسمت های مختلف خواهید بود و از تصاویر زیبا و جذابی برای فصل جدید فورتنایت استفاده شده است.

فصل جدید بازی Fortnite

نبرد جدید Fortnite

فصل دوم از فصل سوم Fortnite با معرفی یک Battlefield جدید همراه است که بیشتر آن از شخصیت های مارول تشکیل شده است. دکتر استرنج بزرگترین شخصیت در فصل جدید فورتنایت است که به خریداران Battle در سطح 100 تعلق می گیرد. اکثر صفحات Battlefield پر از آیتم های مرتبط با دکتر استرنج هستند. شخصیت های دیگری مانند Tsuki 2.0 و Foe Gunnar اضافه شده اند که هر کدام چالش های خاص خود را دارند. قیمت Battle بعد از این فصل 900 سکه اعلام شده است و در زیر مجموعه های جدید فصل جدید فورتنایت را مشاهده می کنید.

 • مری جین واتسون
 • چادر پتی
 • صندلی وحشی
 • ShadowChoice

دانلود فصل جدید Fortnite

حالا که مطالب فصل جدید فورتنایت را خواندیم، وقت آن است که با حجم دانلود آپدیت آشنا شویم. کاربران کامپیوتر باید 16.3 گیگابایت را دانلود کنند که بیشتر از سایر پلتفرم ها است. این ممکن است به دلیل تغییر در ساختار فایل باشد. میزان دانلود برای پلتفرم های دیگر را در زیر مشاهده کنید:

 • Xbox Series X: 9GB
 • ایکس باکس وان: 9 گیگابایت
 • PS4: 7 گیگابایت
 • PS5: 6.75 گیگابایت
 • کامپیوتر: 16.3 گیگابایت
 • سوئیچ: 6 گیگابایت
 • اندروید: 2.96 گیگابایت

منبع: EpicGames