منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • فصل الهام گرفته از رینگو در مورد ظهور مردگان ساداکو در روز روشن امروز منتشر می شود

فصل الهام گرفته از رینگو در مورد ظهور مردگان ساداکو در روز روشن امروز منتشر می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
فصل الهام گرفته از رینگو در مورد ظهور مردگان ساداکو در روز روشن امروز منتشر می شود

فصل الهام گرفته از رینگو در مورد ظهور مردگان ساداکو در روز روشن امروز منتشر می شود

آخرین فصل Dead By Daylight، Sadako Rising، هم اکنون برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس در دسترس است | S، Nintendo Switch، Google Stadia و PC. بر اساس فیلم ترسناک ژاپنی Ringu محصول 1998، آخرین افزونه دو شخصیت جدید را به لیست در حال گسترش قاتلان و بازماندگان بازی ترسناک نامتقارن بقا اضافه می کند: اونریو ساداکو یامامورا و یوچی آساکاوا.

ساداکو که در بازی The Onryō نامیده می شود، مطمئناً چهره ای آشنا (اوه، مو) برای طرفداران ترسناک خواهد بود. آنتاگونیست اصلی هر دو رینگو ژاپنی و اقتباس آمریکایی آن، حلقه، ساداکو به‌خاطر خزیدن‌های شوم تلویزیونی و حرکات تندش شناخته می‌شود – که هر دو در Dead By Daylight نمایش داده می‌شوند. از طرف دیگر، یویچی آساکاوا یک شخصیت اصلی است که از یوکو آسکاوای رینگو الهام گرفته شده است. اگرچه دقیقاً مشخص نیست که یویچی چگونه در داستان قرار می گیرد، مجموعه حرکات او نشان می دهد که او یک نوع همدل و دلسوز است. یویچی از دو حرکت – راهنمایی والدین و رابطه همدلانه – برای کمک و شفای هم تیمی های خود استفاده می کند.

در حال پخش: مرده از روشنایی روز ظهور ساداکو تریلر رسمی

ساداکو رایزینگ علاوه بر ساداکو و یویچی، رفع اشکالات و شش دستاورد جدید را به بازی اضافه کرده است. سه مورد از این دستاوردها بازیکنان را ملزم به خرید قهرمان جدید Sadako Rising می کند، در حالی که سه مورد دیگر برای همه در دسترس است. Sadako Rising اولین فصل جدید Dead By Daylight برای سال 2022 است و آخرین همکاری های Resident Evil و Hellraiser را دنبال می کند.

با این حال، اگرچه Sadako Rising ممکن است اولین قطعه جدید از محتوای Dead By Daylight در سال جاری باشد، مطمئناً به نظر نمی رسد که آخرین قطعه باشد. تنها ماه گذشته، مشخص شد که توسعه دهنده Dead by Daylight Behavior Interactive برای یک نام تجاری برای یک بازی دوستیابی اسپین آف به نام “Hooked On You: A Dead By Daylight Dating Sim” درخواست داده است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.