منو سایت

فروش V Rising به 1 میلیون نسخه در یک هفته رسید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
فروش V Rising به 1 میلیون نسخه در یک هفته رسید

فروش V Rising به 1 میلیون نسخه در یک هفته رسید

V Rising، بازی بقای زامبی‌ها توسط استودیوی توسعه‌دهنده Stunlock، تنها در یک هفته بیش از 1 میلیون نسخه در دسترسی اولیه به رایانه فروخته است.

V Rising به شما این امکان را می دهد که به عنوان یک خون آشام اخیراً بیدار شده بازی کنید که در دنیایی زندگی می کند که توسط انسان ها ساکن و تحت حکومت است. هدف شما تبدیل شدن به دراکولای بعدی است. بازیکنان باید برای به دست آوردن قدرت، مخفی شدن از خورشید و شرکت در نبردها در طول سفر خود خون مصرف کنند.

در حال پخش: V Rising Beginner’s Guide: 7 نکته برای بازی اولیه

V Rising یکی از محبوب‌ترین بازی‌های Steam از نظر تعداد بازیکن است که طبق گفته SteamDB اخیراً رکورد ۱۵۰,۰۰۰+ تک‌نفره را ثبت کرده است. امروز، 24 می، این بازی از 130000 بازیکن به طور همزمان گذشت تا به عنوان پربازیگرترین بازی غیر رایگان در استیم رتبه بندی شود.

بازی قبلی Stunlock، Battlerite، از 6 میلیون بازیکن منحصر به فرد رایانه شخصی عبور کرد، اما این بازی رایگان است و V Rising پولی است، بنابراین هر مقایسه ای کامل یا کامل نیست. Stunlock متعلق به شرکت فناوری چینی Tencent است که سرمایه گذاری های بسیار زیادی در استودیوهای غربی دارد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد V Rising، بهترین نکات GameSpot را برای مبتدیان برای زنده ماندن به عنوان یک خون آشام بررسی کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.