منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • فروش PlayStation Mega March اکنون با صدها پیشنهاد بازی PS5 و PS4 فعال است

فروش PlayStation Mega March اکنون با صدها پیشنهاد بازی PS5 و PS4 فعال است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
فروش PlayStation Mega March اکنون با صدها پیشنهاد بازی PS5 و PS4 فعال است

فروش PlayStation Mega March اکنون با صدها پیشنهاد بازی PS5 و PS4 فعال است

PlayStation Mega March اکنون زنده است و تخفیف‌های بزرگی را برای عناوین موفقی مانند Madden NFL 22، Guardians of the Galaxy، The Sims 4 و صدها بازی دیگر ارائه می‌کند. فروش تا 30 مارس شکست خورده است، بنابراین تا می توانید پس انداز کنید. علاوه بر فروش مگا مارچ، پلی استیشن تبلیغ دیگری را برای بازی های زیر ۲۰ دلار راه اندازی کرده است که شامل بیش از ۳۰۰ تخفیف می شود.

Deathloop در سال 2022 تخفیف های مختلفی را تجربه کرده است و شما دوباره آن را با قیمت 30 دلار در جریان فروش مگا مارس پلی استیشن خواهید یافت. FPS شیک برنده جایزه بهترین بازی سال 2021 ما شد و به دلیل قیمت پایین جدید آن بسیار توصیه می شود.

Batman: The Arkham Knight Premium Edition نیز به فروش می رسد – و این یک گزینه عالی برای افرادی است که پس از تماشای The Batman آماده شیرجه رفتن به گاتهام هستند. نسخه Premium شامل مجموعه ای از محتوای اضافی، از جمله ماموریت های داستانی جدید، افراد فوق شرور بیشتر و انواع لوازم آرایشی درون بازی است.

طرفداران Resident Evil می توانند بسته سه گانه Resident Evil را که تنها با قیمت 20 دلار از 60 دلار در دسترس است، پیدا کنند. این بسته شامل رزیدنت اویل 4، رزیدنت اویل 5 و رزیدنت اویل 6 است، که آن را راهی آسان برای رسیدن به عقب می کند.

در مجموع، بیش از 200 بازی در Mega March Sale گنجانده شده است. حتما کاتالوگ کامل را بررسی کنید، اما ما لیست کوتاهی از بهترین معاملات را در زیر گردآوری کرده ایم.

بهترین معاملات در فروشگاه پلی استیشن