منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • فروش مستقیم بهاره پلی استیشن شامل تعدادی از بهترین بازی ها برای PS5 می شود

فروش مستقیم بهاره پلی استیشن شامل تعدادی از بهترین بازی ها برای PS5 می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
فروش مستقیم بهاره پلی استیشن شامل تعدادی از بهترین بازی ها برای PS5 می شود

فروش مستقیم بهاره پلی استیشن شامل تعدادی از بهترین بازی ها برای PS5 می شود

در حالی که فروشگاه PlayStation هفته گذشته فروش بهاری خود را آغاز کرد، PlayStation Direct در حال حاضر با مجموعه ای از معاملات خود سرگرم شده است. فروش بهاره PS Direct کمتر از فروش دیجیتالی PSN است، اما اگر بازی‌های فیزیکی خاصی می‌خواهید، ارزش بررسی کردن را دارد. فروش تا 22 آوریل ادامه دارد.

تمرکز فروش بر روی انحصاری های پلی استیشن برای PS5 و PS4 است. دارندگان پلی استیشن 5 می توانند برخی از بهترین انحصاری های این پلتفرم را با قیمت های تخفیف دار خریداری کنند. Ratchet & Clank: Rift Apart و Returnal به 50 دلار کاهش یافته اند، در حالی که Nioh Collection و Demon’s Souls هر کدام به 40 دلار کاهش یافته اند.

اگر می خواهید یک تجربه کامل از Spider-Man Insomniac داشته باشید، Marvel’s Spider-Man: Miles Morales Ultimate تا 50 دلار تخفیف دارد. این بازی با کمپین Miles و همچنین ریمستر PS5 بازی اصلی با بازی پیتر پارکر ارائه می شود.

همچنین می‌توانید نسخه‌های کارگردانی Ghost of Tsushima و Death Stranding را با قیمت‌های مناسب دریافت کنید. Ghost of Tsushima برای PS5 50 دلار و برای PS4 40 دلار است. نسخه PS5 بازی Death Stranding تنها 40 دلار قیمت دارد.

فروش بهاری PS Direct با چند پیشنهاد عالی در مورد بازدیدهای قدیمی PS4 به پایان رسید. God of War، Ratchet & Clank و The Last of Us Remastered تنها برخی از بازی‌های PS4 هستند که هر کدام با قیمت 10 دلار به فروش می‌رسند.

PS فروش مستقیم فنر

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.