منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • فروش فیزیکی Lego Star Wars: The Skywalker Saga بالاتر از The Elden Ring در بریتانیا

فروش فیزیکی Lego Star Wars: The Skywalker Saga بالاتر از The Elden Ring در بریتانیا

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
فروش فیزیکی Lego Star Wars: The Skywalker Saga بالاتر از The Elden Ring در بریتانیا

فروش فیزیکی Lego Star Wars: The Skywalker Saga بالاتر از The Elden Ring در بریتانیا

جنگ ستارگان لگو: حماسه اسکای واکر فروش بالایی را در بریتانیا نشان می دهد، حتی با برخی معیارها از حلقه الدن باندای نامکو جلوتر است. برای اولین هفته فروش بازی های فیزیکی خود در بریتانیا، Skywalker Saga بزرگترین شروع را در تاریخ بازی های لگو داشت و مالک قبلی لگو ایندیانا جونز (2008) را با 8.4 درصد از بین برد. تعداد مشخصی از فروش هر واحد برای Skywalker Saga فاش نشده است.

برای فروش فیزیکی، The Skywalker Saga اکنون دومین بازی پرفروش تا به امروز در سال 2022 در بریتانیا است، درست بعد از Pokemon Legends Arceus. این بازی در هفته اول خود در بریتانیا برای نسخه های بسته بندی شده بهتر از Elden Ring و Horizon Forbidden West (و همه بازی های فیزیکی دیگر در بریتانیا) فروخته شد.

در حال پخش: LEGO Star Wars: The Skywalker Saga – هر آنچه که باید بدانید

از نظر خرابی پلتفرم، PS5 31 درصد از فروش جعبه بازی The Skywalker Saga را به خود اختصاص داده است و Switch نیز 26 درصد از فروش را به خود اختصاص داده است. Xbox (23%) و PS4 (20%) گروه را تکمیل کردند.

همه این داده ها از GfK، گردآوری شده و توسط GI.biz جمع آوری شده است. باز هم، این فقط فروش فیزیکی را در هفته اول پس از راه اندازی در نظر می گیرد. Lego Marvel Super Heroes پرفروش‌ترین بازی لگو در تمام دوران در بریتانیا برای واحدهای فیزیکی است و پس از آن لگو بتمن و لگو ایندیانا جونز قرار دارند.

نکته ای که در اینجا باید به آن توجه داشت این است که فروش فیزیکی اگرچه مهم است، البته تصویر کاملی از فروش بازی را نشان نمی دهد. امروزه دیجیتال بخش بزرگتر و بزرگتری از پای را به خود اختصاص داده است. بنابراین در حالی که Skywalker Saga ممکن است در هفته راه اندازی واحدهای فیزیکی بیشتری نسبت به Elden Ring فروخته باشد، نمی توانیم با اطمینان بگوییم که این دو در هنگام شمارش همه واحدها چه رتبه ای دارند.

همچنین قابل درک است که بازی‌های خانوادگی‌محور مانند The Skywalker Saga تمایل به جدایی فیزیکی بیشتری نسبت به بازی‌های دیجیتال دارند. با این وجود، واضح است که Skywalker Saga شروع سریعی از نظر فروش دارد.

GI.biz گزارش می‌دهد که سری بازی‌های ویدیویی لگو به طور گسترده در بریتانیا محبوبیت دارد و به عنوان پنجمین برند بزرگ بازی ویدیویی در منطقه، بالاتر از Star Wars، Sonic، Need for Speed ​​و Assassin’s Creed قرار می‌گیرد. این مجموعه توسط استودیوی بریتانیایی TT Games ساخته شده است.

حماسه اسکای واکر نه تنها در بریتانیا عملکرد خوبی دارد. این بازی هفته گذشته پرفروش‌ترین بازی Steam در جهان بود و در نهایت Elden Ring را از سلطنت خلع کرد. برای اطلاعات بیشتر به بررسی GameSpot Lego Star Wars: The Skywalker Saga مراجعه کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.