منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • فروش سری بازی های Assassin’s Creed از 200 میلیون نسخه فراتر رفته است

فروش سری بازی های Assassin’s Creed از 200 میلیون نسخه فراتر رفته است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
فروش سری بازی های Assassin's Creed از 200 میلیون نسخه فراتر رفته است

تقریبا 15 سال پیش، فرنچایز Assassin’s Creed توسط کمپانی بزرگ یوبی سافت متولد شد و اولین عرضه آن در سال 2007 توانست سبک جدیدی از بازی های ویدیویی را برای صنعت بازی تعریف کند. اکنون گزارش های مالی این شرکت نشان می دهد که سری بازی های Assassin’s Creed از زمان عرضه اولین Assassin’s Creed تا آخرین نسخه آن یعنی Assassin’s Creed Valhalla توانسته بیش از 200 میلیون نسخه بفروشد که می تواند افتخارات بیشتری را برای ویترین این بازی محبوب به ارمغان بیاورد. سری بازی ها Assassin’s Creed را اضافه کنید.

به گزارش پارسی گیم، از زمان انتشار اولین نسخه از این سری بازی های پرطرفدار در سال 2007، تا به امروز شاهد پیشرفت ها و گسترش های زیادی بوده است. فراز و نشیب های زیادی گریبانگیر این فرنچایز شد، اما همچنان توانست به عنوان پرچمدار سری یوبی سافت در بین گیمرهای سراسر جهان شناخته شود. حال با توجه به اطلاعات به دست آمده از صورت های مالی یوبی سافت می توان گفت که سری بازی های Assassin’s Creed علاوه بر اینکه توانستند موفقیت های زیادی را کسب کنند، از نظر تجاری و فروش نیز سود بالایی را برای یوبی سافت به ارمغان آوردند.

حال طبق گزارش که در استریکلند، توئیک تاون، گزارشگر رسانه ای در توییتر، یوبی سافت طی یک انتشار خبری در سراسر جهان اعلام کرد که فروش سری بازی های Assassin’s Creed از 200 میلیون نسخه فراتر رفته است که نشان می دهد این فرنچایز پس از 15 سال محبوبیت خود را از دست نداده است. البته با توجه به محبوبیت بسیار زیاد این عنوان، اعلام این عدد برای طرفداران غافلگیر کننده نخواهد بود.

فروش بازی Assassin's Creed

فروش بالای سری بازی Assassin’s Creed

با این حال، طرفداران احتمالا می توانند سال ها میزبان این فرنچایز محبوب باشند و با نسخه های قدیمی و جدید آن خاطرات خوشی را رقم بزنند. در این بین بهتر است بدانید که آخرین بسته الحاقی Assassin’s Creed Valhalla با نام The Last Chapter در پایان سال 2022 به این عنوان اضافه می شود و پرونده این بازی به طور کامل بسته می شود.

از طرفی بازی تازه راه اندازی شده این فرنچایز با نام Assassin’s Creed Mirage در سال 2023 به دست گیمرها می رسد.همزمان یوبی سافت در حال کار بر روی عناوین Codename RED و Codename HEXE است که طبق گفته ها هر دو بازی به آن متصل خواهند شد. اینفینیتی هاب از سوی دیگر، یک بازی اکشن نقش آفرینی دیگر به نام Codename Jade برای پلتفرم موبایل در دست توسعه است.

منبع: Gamingbolt