منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • فروش رایگان GameStop B2G1 شامل سوئیچ های انحصاری و بازی های محبوب تر است

فروش رایگان GameStop B2G1 شامل سوئیچ های انحصاری و بازی های محبوب تر است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
فروش رایگان GameStop B2G1 شامل سوئیچ های انحصاری و بازی های محبوب تر است

فروش رایگان GameStop B2G1 شامل سوئیچ های انحصاری و بازی های محبوب تر است

GameStop کار می کند دو تا بخر، یکی رایگان بگیر فروش در حال حاضر، با صدها بازی موفق که در پس انداز گنجانده شده است. این تراکنش برای همه کنسول ها با عناوینی مانند دیسکو Elysium، نشان آتش: سه خانه، جمله و واجد شرایط ترفیع هستند.

همانطور که معمولاً در معاملات B2G1 اتفاق می افتد، بازی با کمترین قیمت در بسته سه نفره شما 100٪ تخفیف داده می شود. بازی‌های عرضه‌شده عمدتاً جدید هستند و بسیاری از بازی‌ها قبلاً کاهش یافته‌اند. شما اساساً در پس انداز های موجود صرفه جویی می کنید.

Disco Elysium: The Final Cut بهترین بازی‌های نقش‌آفرینی در حافظه‌های اخیر بوده است، زیرا به لطف گیم‌پلی خلاقانه و دنیای تاریک و جوی خود، نمرات بالایی را از سوی منتقدان و طرفداران دریافت کرد. اگر می خواهید این خارش RPG را خراش دهید، آن را با آن مرتبط کنید داستان های ظهور و به طور پیش فرض پررنگ 2

یا اگر به FPS نیاز دارید تا در ماه های تابستان مشغول باشید، پیدا خواهید کرد جنگ سرد عملیات سیاه، پشت 4 خون، و دهکده مقیم شیطان برای گرفتن.

طرفداران نینتندو تصمیم سختی در پیش دارند، زیرا تعداد زیادی بازی سوئیچ با مشخصات بالا بخشی از کاتالوگ B2G1 هستند. این شامل ماریو کاغذی: پادشاه اوریگامی، سوپر ماریو اودیسه، پارتی سوپر ماریو، و به پیکاچو برویم.

کاتالوگ کامل B2G1 را می توانید در GameStop پیدا کنید، اگرچه ما برخی از بازی های مورد علاقه خود را در زیر انتخاب کرده ایم.

بهترین پیشنهادات در GameStop

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.