منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • فروش جدید Steam اکنون فعال است – بهترین معاملات را مشاهده کنید

فروش جدید Steam اکنون فعال است – بهترین معاملات را مشاهده کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
فروش جدید Steam اکنون فعال است - بهترین معاملات را مشاهده کنید

فروش جدید Steam اکنون فعال است - بهترین معاملات را مشاهده کنید

Steam’s Going Rogue Sale اکنون به صورت زنده برگزار می‌شود و تخفیف‌های زیادی را روی بازی‌های Roguelike و سایر بازی‌های مرتبط ارائه می‌دهد. Rogue Legacy 2 یکی از محبوب‌ترین بازی‌های تخفیف‌خورده است، اما Nioh 2، Sekiro: Shadows Die Twice، Star Wars Jedi: Fallen Order و موارد دیگر را نیز خواهید یافت.

بازی های سرکش (بدیهی است) جذابیت اصلی فروش هستند و کاهش قیمت در ژانرهای متمایز کم نیست. Rogue Legacy 2 که به تازگی در اواخر آوریل عرضه شد، اکنون به 20 دلار کاهش یافته است. از قالبی شبیه به نسخه اصلی پیروی می کند، اگرچه این بار از گرافیک بهبود یافته، کلاس های جدید و سیستم تولید بیوم بازطراحی شده بهره مند خواهید شد. بررسی ما می گوید که این بازی “توسط نسخه قبلی خود از هر نظر بهبود یافته است”، که آن را به یک بازی ضروری برای طرفداران Roguelit تبدیل می کند.

فروش صرفاً محدود به Roguelikes نیست، زیرا در کاتالوگ Going Rogue می توانید عناوین مختلفی را پیدا کنید که به طور مماس با این ژانر مرتبط هستند. Monster Hunter Rise تخفیف زیادی دریافت می کند (30 دلار)، و با DLC Sunbreak در نزدیکی گوشه، اکنون زمان خوبی برای شروع بازی است. Star Wars Jedi: Fallen Order و Nioh 2 نیز افت قیمت قابل توجهی را تجربه کردند.

علاوه بر این مهاجمان سنگین، اکنون جواهری مانند Death’s Door، Children of Morta و Enter the Gungeon را خواهید یافت. هر سه قبلاً قیمت مناسبی داشتند، اما در طی آخرین فروش Steam، می‌توانید هر کدام را با کمتر از 20 دلار خریداری کنید. و اگر هنوز زمانی را برای بازی Dead Cells پیدا نکرده اید، آن را تنها با 15 دلار در نظر بگیرید.

حتماً استیم را بررسی کنید تا همه بازی‌های موجود در فروش را ببینید، اما ما برخی از بازی‌های مورد علاقه خود را در زیر مشخص کرده‌ایم.

بهترین پیشنهادات در Steam

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.