منو سایت

فروش بهاره پلی استیشن صدها بازی را تخفیف می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
فروش بهاره پلی استیشن صدها بازی را تخفیف می دهد

فروش بهاره پلی استیشن صدها بازی را تخفیف می دهد

فروش بهاره پلی استیشن آغاز شده است که به شما امکان می دهد برای بازی هایی مانند Destiny 2: The Witch Queen، NBA 2K22، Ghost of Tsushima: Director’s Cut و صدها بازی دیگر از تخفیف های بزرگ برخوردار شوید. این فروش تا 27 آوریل ادامه دارد، اما در این اطلاعیه اشاره شده است که برخی از بازی‌های تخفیف‌خورده در تاریخ 13 آوریل با سایرین مبادله می‌شوند، بنابراین در صورت مشاهده یک معامله خوب، ممکن است نخواهید منتظر بمانید.

افزونه ویچ کویین Destiny 2 جدیدترین بازی تیراندازی زنده قدیمی Bungie است، و متخصص مقیم Destiny، Phil Hornshaw، آن را در بررسی GameSpot درباره Destiny 2: The Witch Queen پسندیده است. شما می توانید آن را با تخفیف تا 32 دلار در طول فروش بهاره پیدا کنید.

اگر تمایل بیشتری به شلیک حلقه‌ها دارید، NBA 2K22 از تخفیف هنگفتی برخوردار می‌شود که تنها 20 دلار برای PS4 یا 23 دلار برای PS5 است. به همین ترتیب، Ghost of Tsushima Director’s Cut که شامل افزونه Iki Island و پاداش‌های دیجیتالی مختلف می‌شود، به 40 دلار برای PS4 و 50 دلار برای PS5 کاهش یافته است. Spider-Man: Miles Morales به 30 دلار کاهش یافته است یا می توانید 50 دلار برای نسخه Ultimate بپردازید که شامل Spider-Man Remastered نیز می شود.

در مجموع، فروش بهاره شامل بیش از 400 بازی به همراه صدها تخفیف در DLC ها و افزونه های مرتبط است. حتماً کاتالوگ فروش کامل را بررسی کنید، اما ما لیست کوتاهی از بهترین معاملات را در زیر گردآوری کرده‌ایم.

بهترین معاملات در فروشگاه پلی استیشن