منو سایت

فروشگاه BioWare بازگشت Shepard به Mass Effect 5 را اعلام کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
فروشگاه BioWare بازگشت Shepard به Mass Effect 5 را اعلام کرد

طبق آخرین اخبار بازی، فروشگاه استودیویی BioWare در توضیحات پوستر بازی مس افکت 5 به بازگشت شخصیت اصلی سری Mass Effect فرمانده شپرد در Mass Effect 5 اشاره کرده است. فروشگاه به سرعت پس از واکنش چند نفر توضیحات را حذف کرد.

در یک ویدیوی جدید، یکی از کاربران یوتیوب به نام MrHulthen در مورد تاثیر پوستر Mass Effect 5 در فروشگاه Beauvoir صحبت می کند. با نگاهی به این صفحه متوجه خلاصه ای از تاریخچه بازی Copper Effect 5 شد که استودیو BioWare در قالب آن از بازگشت فرمانده سپرده خبر می دهد.

استودیو Beaver به سرعت این بخش را از توضیحات پوستر Mass Effect 5 حذف کرد. متن حذف شده چنین است: «داستان ادامه دارد. آخرین تلاش‌های شپرد ممکن است به تهدید ریپر پایان دهد. اما هزینه زیادی داشت، از جمله خود زمین. شپرد و بازماندگان در تلاش برای بهبود وضعیت هستند.

استودیو BioWare به سرعت هر گونه اشاره ای به Shepard در توضیحات پوستر Mass Effect 5 حذف کرد.بنابراین جملات به گونه ای تغییر کرده اند که با مطالعه آنها متوجه حضور احتمالی Shepard در Copper Effect 5 نخواهید شد. BioWare Studios شخص یا افراد خارج از استودیوی سازنده که فروشگاه BioWare را کنترل می کنند چنین اشتباهی را مرتکب شده اند. افشای ناخواسته جزئیات بازی در قالب توضیحات محصول بارها در طول تاریخ تکرار شده است. در برخی موارد شخصی که این توضیحات را نوشته از بازی بی اطلاع بوده و ناخواسته اطلاعات مهمی را فاش کرده است.

مایکل گمبل، مدیر پروژه استودیو BomWare در پاسخ گفت که بازگشت شپرد به Mass Effect 5 یک اشتباه ساده بود. او در توییتر خود نوشت: توضیح پوستر Copper Effect 5 توسط افرادی نوشته شده است که فروشگاه BioWare را کنترل می کنند. این افراد با بازی ناآشنا هستند.» انتظار نمی رود اظهارات مایکل گمبل به شایعات بازگشت شپرد پایان دهد. اما رسما تایید شد که ذکر این فقط یک اشتباه بوده است. با این حال، احتمال تلاش مایکل گمبل برای پنهان کردن بازگشت شپرد را نباید نادیده گرفت.

Mass Effect 5 Mass Effect 5

پوستر بازی Mass Effect 5 رازهای مختلفی دارد

نکته مهم در مورد بازگشت شپرد و حضور احتمالی در مس افکت 5 این است که شپرد در هفت فینال از هشت مرحله نهایی Mass Effect 3 جان خود را از دست داد. در اکثر فینال های بازی، بازیکنان شپرد را در موقعیتی می بینند که او جان خود را فدا می کند تا متوقف شود. دروها با این حال، شپرد در یک موقعیت دشوار زنده می ماند.

اگرچه به طور رسمی تایید نشده است، اما با توجه به شرایط Mass Effect: Andromeda و تریلر بازی جدید Mass Effect، بسیاری از طرفداران حدس می زنند که پایانی که Shepard در آن زنده می ماند، در واقع پایان اصلی Copper Effect 3 است.

این پوستر که در فروشگاه BioWare به فروش می رسد در نوامبر سال گذشته ارائه شد. در آن زمان، گری مک کی، مدیر کل استودیو بیور، گفت که این تصویر حاوی “حداقل پنج شگفتی” است. در این پوستر چندین شخصیت وجود دارد و تشخیص شپرد از آنها به دلیل فاصله زیاد کار دشواری است.

نظر شما در مورد امکان سپرده گذاری در Mass Effect 5 چیست؟ آیا با بازگشت این قهرمان موافقید؟ به نظر شما استودیو BioWare قادر است موفقیت مجموعه Mass Effect را در قالب مس افکت 5 تکرار کند؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: IGN