منو سایت

فردی که نام او را حذف کرده معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
فردی که نام او را حذف کرده معرفی شد

صبح امروز در جریان رویداد State of Play از بازی جدیدی از سری Yakuza به نام Like a Dragon: Ishin رونمایی شد. اما این اثر تنها محصول جدید استودیو Ryu Ga Gotoku نیست. طبق آخرین اخبار بازی، این استودیو از بازی جدید یاکوزا با نام Like A Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name رونمایی کرده است.

کازوما کیریو قهرمان سری Yakuza است که به عنوان یک شخصیت در تمام بازی های اصلی آن سری ظاهر می شود. اما این روند در Yakuza تغییر کرد: مانند یک اژدها و شخصیت اصلی جدیدی به نام Ichiban Kasuga معرفی شد. این موضوع سرنوشت Kazuma Kiryu را برای بازیکنان بعد از Yakuza 6: The Song of Life سوال بزرگی کرد. استودیوی Mode Ryu Ga Gotoku تصمیم گرفت در قالب بازی Like A Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name به این سوال پاسخ دهد.

تریلر معرفی کازوما کیریو را در حال مدیتیشن در معبدی در تابستان 2018 نشان می دهد. در این معبد او از یک فرد ناشناس دستور دریافت می کند. هنگام دریافت وظیفه جدید، در قالب دیالوگ ها مشخص می شود که کازوما کیریو زندگی قبلی خود را رها کرده و حتی نام خود را به Joryu تغییر داده است. در Yakuza: Like a Dragon به این موضوع اشاره نشده است. در پایان تریلر، کازوما کیریو می ایستد و برای ماموریت بعدی خود آماده می شود.

سری Yakuza بازی Like A Dragon Gaiden

کازوما کیریو گذشته خود را در Like A Dragon Gaiden پشت سر گذاشته است

در قالب توضیحات رسمی بازی Like A Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name جزئیاتی از این اثر ارائه شده است. بر این اساس، بازی مذکور «یک اکشن ماجراجویی کلاسیک و هیجان‌انگیز از استودیوی Ryu Ga Gotoku است که وقایع زندگی Kazuma Kiryu را پس از اتفاقات Yakuza 6: The Song of Life منتهی به Like a Dragon 8 دنبال می‌کند».

اعضای استودیو Ryu Ga Gotoku تایید کرده‌اند که Like A Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name کوتاه‌تر از سری اصلی Yakuza است و تقریباً نیمی از زمان را برای شما خواهد گرفت. همچنین این استودیو اعلام کرد که در قالب بازی مذکور بازیکنان جدید می توانند با شخصیت Kazuma Kiryu در بازی Like a Dragon 8 ملاقات کنند.در پایان بازی Ryo Ga Gotoko اشاره کرد که شخصیت مذکور از یک کاملا جدید استفاده خواهد کرد. سبک مبارزه

Like A Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name سال آینده برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس سری ایکس و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. نظر شما در مورد این شغل چیست؟ آیا از بازگشت کازوما کیریو استقبال می کنید؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: The Gamer