منو سایت

فاینال فانتزی 7 ارائه شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
فاینال فانتزی 7 ارائه شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، اسکوئر انیکس اعلام کرد که نسخه ریمستر شده بازی Crisis Core: Final Fantasy 7 در اواخر سال جاری بر روی کنسول ها و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد.

پس از موفقیت Final Fantasy VII، Square Enix تصمیم گرفت تا تاریخچه این اثر را در قالب سری Final Fantasy VII Compilation گسترش دهد. این مجموعه شامل بازی ها، انیمیشن های بازی و داستان های کوتاه می باشد. یکی از آثار ارائه شده در Compilation of Final Fantasy VII، بازی Crisis Core: Final Fantasy 7 است که در سال 2007 و 2008 بر روی کنسول PSP منتشر شد.

Crysis Blind Final Fantasy 7 داستان قبل از داستان Final Fantasy 7 را روایت می کند و بر قهرمان Zack Fair، یکی از اعضای SOLDIER تمرکز دارد. او وظیفه یافتن یکی از اعضای گمشده SOLDIER به نام جنسیس راپسودوس را بر عهده دارد. زک فایر در جستجوی خود رازهای زیادی را کشف می کند و اسرار مختلفی را می آموزد. در طول داستان بازی Crysis Blind Final Fantasy 7، شما با اتفاقات مختلفی از جمله جنگ بین Shinra و مردم Vutai و اتفاقات Nibelheim همراه خواهید بود.

Crisis Core: Final Fantasy 7

نسخه Crisis Core Reunion چیزی بیش از یک ریمستر است

نسخه بازسازی شده Crysis Core Final Fantasy 7 که با نام Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion شناخته می شود، با استفاده از موتور مشابه Final Fantasy VII Remake ساخته شده است. این اثر در زمستان 2022 بر روی پلتفرم های PC، Nintendo Switch، PlayStation 4، PlayStation 5، Xbox One، Xbox S Series و Xbox X Series منتشر خواهد شد.

در بیانیه ای از Square Enix آمده است: از زمان انتشار بازی Crysis Blind Final Fantasy 7 در سال 2007، بسیاری از بازیکنان آن را به خاطر تاریخچه عمیق و احساسی آن تحسین کرده اند. در نسخه ریمستر، گرافیک بازی به HD ارتقا یافته و تمامی مدل ها به سه بعدی تبدیل شده اند. موسیقی متن نیز به طور کامل ساخته شده و در این داستان حماسی جنگ و قهرمانی که در شرایط جدید فاینال فانتزی 7 روایت می شود، موسیقی بازآرایی شده است. از نسخه ریمستر شده بازی Crisis Core: Final Fantasy 7 که زیباتر از قبل شده و در پلتفرم های بیشتری موجود است، لذت ببرید. “این نسخه چیزی بیش از یک خلاصه HD است.”

نظر شما در مورد بازسازی Crysis Blind Final Fantasy 7 چیست؟ فکر می کنید این اثر مورد استقبال طرفداران سری فاینال فانتزی قرار بگیرد؟ آیا نسخه اصلی Crysis Core Final Fantasy 7 را تست کرده اید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Video Games Chronicle