منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • فایل‌های WoW Classic نشان می‌دهد که Wrath Of The Lich King Classic ممکن است در دست ساخت باشد

فایل‌های WoW Classic نشان می‌دهد که Wrath Of The Lich King Classic ممکن است در دست ساخت باشد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
فایل‌های WoW Classic نشان می‌دهد که Wrath Of The Lich King Classic ممکن است در دست ساخت باشد

فایل‌های WoW Classic نشان می‌دهد که Wrath Of The Lich King Classic ممکن است در دست ساخت باشد

World of Warcraft Burning Crusade Classic و WoW Classic Season of Mastery در حال انجام است، اما اگر فایل‌های جدید مربوط به پسوند Wrath of the Lich King بازی نشانه‌ای از آن باشد، ممکن است مدت زیادی طول نکشید که بلیزارد راهی برای دوباره زنده کردن بازیکنان اضافه کند. روزهای شکوه بازی

همانطور که توسط MMO-Champion اشاره شده است، نسخه اخیر Burning Crusade Classic که بر روی پچ سرور بازی منتشر شده است، به احتمال زیاد Wrath of the Lich King Classic در راه است. یک پوشه فایل جدید به نام “Interface-Wrath” در کلاینت بازی پیدا شده است که شامل تغییراتی خاص به پسوند Wrath of Lich King است، مانند پشتیبانی از کلاس جدید Deathknight در صفحه ایجاد کاراکتر و صفحه دکمه های رابط ورود به سیستم آبی رنگ. .

این بدان معناست که بازیکنان می توانند دیر یا زود به قلعه Icecrown حمله کنند و با Arthas روبرو شوند، اما Burning Crusade Classic احتمالاً قبل از این اتفاق باید به پایان چرخه محتوای خود برسد. حملات Black Temple و Mount Hyjal در ماه ژانویه منتشر شد، به این معنی که بروزرسانی‌های باقی‌مانده مانند The Gods of Zul’Aman و Fury of the Sunwell اواخر امسال منتشر خواهند شد.

بلیزارد سپس بازیکنان را وادار می‌کند تا به سراغ یک نسخه کلاسیک از Wrath of the Lich King بروند که منطقی است. Wrath of the Lich King یکی از دوست‌داشتنی‌ترین افزونه‌های بازی است، و در طول گسترش سال 2010، قبل از انتشار Cataclysm بود که تعداد اشتراک‌های MMORPG بلیزارد به بیش از 12 میلیون نفر رسید.

هر دو WoW Classic و Burning Crusade Classic در حال حاضر در قیمت اشتراک بازی گنجانده شده اند که دسترسی به افزونه Shadowlands فعلی را نیز فراهم می کند. به نظر می رسد افزودن یک برنامه افزودنی دیگر به این لیست، و شاید محبوب ترین در این بازی، راهی محکم برای بلیزارد برای جذب بازیکنان حذف شده WoW بیشتر باشد، در حالی که به بازیکنانی که در WoW Classic و Burning Crusade Classic بازی کرده اند، محتوای بیشتری می دهد.

متأسفانه، برنامه‌های رسمی برای آینده MMO بلیزارد در حال حاضر پراکنده است. بدون رویداد BlizzCon در سال جاری، جزئیات مربوط به نسخه های آینده WoW Classic یا حتی آنچه که پسوند بازی جدید خواهد بود هنوز اعلام نشده است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.