منو سایت

فاش شدن فورتنایت از پوسته اتزیو در کراس اوور Assassin’s Creed

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
فاش شدن فورتنایت از پوسته اتزیو در کراس اوور Assassin's Creed

فاش شدن فورتنایت از پوسته اتزیو در کراس اوور Assassin's Creed

به نظر می رسد قاتل اصلی Ezio Auditore da Firenze به عنوان یک لباس جدید به Fortnite بیاید و به جمع نمادهای دیگر بازی های ویدیویی که در Battle Royale اپیک ظاهر شده اند مانند Master Chief، Kratos و Lara Croft بپیوندد.

این خبر از طریق درز اطلاعات یکی از کاربران توییتر منتشر شده است ShiinaBRکه به طور مرتب اخبار مربوط به Fortnite را منتشر می کند. به نظر می رسد که بازیکنان این فرصت را خواهند داشت تا در نقش اتزیو با کاپوت روشن یا خاموش بازی کنند و البته قاتل مجهز به تیغه های مخفی مشخصه خود است. پوسته ظاهری Ezio Fortnite بر اساس لباس کلاسیک Assassin’s Creed 2 ساخته شده است.

اتزیو مدت‌ها چهره‌ی فرنچایز Assassin’s Creed یوبی‌سافت در دوران ایکس‌باکس 360 و پلی‌استیشن 3 بود و اولین حضور خود را در Assassin’s Creed 2 قبل از حضور در عناوین بعدی Assassin’s Creed: Brotherhood و Assassin’s Creed: Revelations انجام داد. او یک شخصیت مهم در تاریخ این فرنچایز است و هنوز هم یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های این سری است که طبیعتاً او را برای لیست در حال گسترش شخصیت‌های مهمان از بازی‌های ویدیویی که می‌توان در Fortnite بازی کرد، مناسب می‌کند.

هنوز مشخص نیست که اتزیو چه زمانی به طور رسمی در Fortnite فرود می‌آید یا پوسته آن چقدر هزینه خواهد داشت، اما جزئیات رسمی به زودی انتظار می‌رود. در خبرهای دیگر درباره پوسته فورتنایت، ستاره تنیس نائومی اوزاکا در تاریخ 3 مارس وارد بازی خواهد شد. او دو لباس برای انتخاب خواهد داشت که نشان دهنده «روح فردیت» و تأثیرات مختلف او است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.