منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • عکس هایی از بازی Battle Royale Ubisoft مشابه Fortnite به بیرون درز کرده است

عکس هایی از بازی Battle Royale Ubisoft مشابه Fortnite به بیرون درز کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
عکس هایی از بازی Battle Royale Ubisoft مشابه Fortnite به بیرون درز کرده است

بر اساس گزارش ها و آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، یوبی سافت در حال کار بر روی یک بازی با نام مستعار Project Q است. این بازی دارای افکت Battle Royale PvP می باشد که شخصیت ها و دنیای بازی در یک فیلم انیمیشنی طراحی شده و گیم پلی آن بسیار شبیه به بازی Fortnite است. به تازگی ویدیویی چهارده دقیقه ای از ابتدا تا پایان بازی منتشر شده است که مربوط به جلسه پلی تکنیک با حضور بازیکنان و استریمرها می باشد.

به گزارش پارسی گیم، ساخت بازی بتل رویال یوبی سافت با نام Project Q اولین بار توسط تام اندرسون فاش شد. او در مقاله ای جدید نوشت که این پروژه های جدید یوبی سافت و تولید آن پیشرفت زیادی داشته است. چند وقت پیش بازی دیگری به نام Project Pathfinder معرفی کرد که به نظر می رسد همان بازی Battle Royale باشد. گفته می شود که این اثر جدید توسط استودیو یوبی سافت بوردو تولید می شود و این بازی قبلاً در داده های انویدیا پیدا شده بود.

بازی بتل رویال یوبی سافت

بازی بتل رویال یوبی سافت

Battle Royale Ubisoft یک افکت مدرن PvP در مقیاس بزرگ است. این بازی دارای دو حالت مختلف است. اولی شبیه بتل رویال است. اما فقط هشت بازیکن هستند. این حالت مسابقه ای در یک میدان نبرد خاص اتفاق می افتد و بسیار شبیه به Overwatch است. مورد دوم در یک میدان بزرگ ردیابی شده است و مشابه فرآیندی است که در Fortnite شاهد آن هستیم. بازیکنان می‌توانند سلاح‌ها، توانایی‌ها و توانایی‌های خود و همچنین سه شگفتی خاص را شناسایی کنند. برای انتخاب.

چه چیزی Ubisoft QQ را از سایر بازی های Battle Royale متمایز می کند. این یک تفنگ کارتونی ساده است. Fortnite و PubJie از سلاح های واقعی استفاده می کنند. اما یوبی‌سافت بتل رویال دارای سلاح‌های مختلفی مانند چکش، ورق‌های بازی، تپانچه آبی و قابلیت پرواز از میان بال‌های مخصوص است. طبق ویدیوی منتشر شده، محوطه بازی نیز یک فیلم انیمیشن است و یوبی سافت کودکان و کودکان را هدف قرار داده است.

پروژه کیو بتل رویال یوبی سافت

یوبی سافت بلافاصله پس از افشای ویدیوها، ویدیوها را از یوتیوب و سایر شبکه های اشتراک گذاری ویدیو حذف کرد و صحت ویدیو را تأیید کرد. رابط یوبی سافت بتل رویال تکمیل نشده است و مشخص است که هنوز راه زیادی در پیش است. این تنها بازی بتل رویال نیست که یوبی سافت در حال ساخت آن است و Ghost Recon Frontline نیز مدتی پیش معرفی شد. در حال حاضر زمانی برای ارائه و انتشار Project Q وجود ندارد.

  1. هر آنچه که باید در مورد بازی رایگان Battle Royale Ghost Recon Frontline بدانید

منبع: TheGamer